Súkromný investor ktorý naozaj požičia peniaze

By | 16. septembra 2015
Súkromný investor ktorý naozaj požičia peniaze
4.75 (95%) 28 hlasov

súkromný investor požičia peniazeSúčasná finančná situácia je v mnohých rodinách pomerne zúfalá. Peňazí sa nedostáva, zamestnanie je často neisté, ak vôbec nejaké je. A ak si chcete požičať peniaze, narazíte na problém. Banky vám nepožičajú, nebankové spoločnosti zvyčajne na vysoký úrok alebo za vyššie náklady (RPMN), Určitým východiskom môže byť pôžička od súkromného investora. Súkromný investor ktorý naozaj požičia peniaze.

V prípade, že hľadáte nutne pôžičku peňazí a doteraz ste nenašli príležitosť, ktorá by vám plne vyhovovala, či už z dôvodu administratívnej záťaže u bankových spoločností alebo z dôvodov nevýhodných ponúk iných firiem, je tu práve riešenie v podobe peňazí od súkromného investora.

Súkromný investor zvyčajne nemá pripravené štandardné finančné produkty v zmysle konkrétnej výšky pôžičky a úrokov. Vždy vám pripraví pôžičku podľa vašich požiadaviek, samozrejme s ohľadom na riziká a finančný prospech pre samotného investora.


Avšak môžete naraziť na solídnych súkromných investorov, ktorí vám zostavia pôžičku na mieru a bude pre vás v danej situácii veľmi výhodná.

Ak vám nechce požičať banka, ani spoločnosti zaoberajúce sa rýchlymi a krátkodobými pôžičkami, tak skúste práve niektorého zo súkromných poskytovateľov pôžičiek.

Výhody pôžičiek od súkromných investorov

Nespornou výhodou peňazí od privátnych poskytovateľov pôžičiek je ich relatívne ľahká dostupnosť. Stačí získať kontakt na investora, osloviť ho s dopytom pôžičky a behom pár minút či hodín viete, či vám požičia alebo nie. Investor zvyčajne nevykonáva tak dôkladné preverenie klienta ako je to zvykom u nebankových spoločností a predovšetkým v bankách.

Rýchlosť rokovania o pôžičke je vďaka malým administratívnym nárokom investora veľmi rýchla. Pôžičku môžete získať prakticky okamžite.

Neoddeliteľnou súčasťou výhod je aj rýchlosť samotného prevodu peňazí na váš účet. V dnešnej dobe už všetky banky disponujú tzv. zrýchleným prevodom, kedy sú peniaze pripísané ešte ten istý deň, keď bol podaný príkaz na prevod (resp. príkaz na prevod musí byť podaný do 12:00).

výhody pôžičiek od súkromných investorovU pôžičiek od súkromných investorov nemusíte dokladovať výšku alebo pravidelnosť vášho príjmu. Spravidla ani investori nenahliadajú do registra dlžníkov Solus.


Výhodou je nepochybne aj fakt, že si môžete požičať prakticky ľubovoľnú sumu od pár desiatok eur až po jednotky miliónov,


Možné úskalia pôžičiek od súkromných investorov

požičiame ihneďZákladnou nevýhodou pôžičiek od súkromných investorov je cena samotnej pôžičky. Tá sa jednoducho vyjadrí údajom RPMN. Ak je tento údaj v tisíckach percent, nebude to pre vás príliš výhodné. Každopádne ak peniaze potrebujete nutne a rýchlo, je táto pôžička zvyčajne poslednou možnosťou, ako peniaze získať. Vždy ale porovnávajte výšku úrokov a celkové náklady na pôžičku (RPMN).

Súkromné ​​pôžičky sú spravidla poskytované na zmenku. To pre investora znamená pomerne jednoduché vymáhanie pohľadávok v prípade neplatenia.

34 thoughts on “Súkromný investor ktorý naozaj požičia peniaze

 1. silvia

  Dobry den,najde sa niekto kto pozicia 3000-5000 uer na mes.splatky?dakujem

  Reply
  1. Patrícia Laurincová

   Dobrý deň potrebujem požičať 3200eur vie mi niekto pomôcť?

   Reply
  2. Lucia

   Dobrý deň našiel by sa niekto kto by mi požičal 700 eur splatim po splatkach.

   Reply
 2. Veronika

  Dobry den najde da niekto -sukromny investor ktory požičia 6000 euro na splátky?Dakujem pekne

  Reply
 3. Stefan treuer

  Dobry potrebujem pozicat 5000 eur…zamestnany som ..zn bratislava

  Reply
 4. marta jackuliakova

  Naslo bi sukromni investor kto pozical 6000e na mesacnu splatku

  Reply
 5. Martina

  Dobrý deň našiel by sa tu niekto čo by mi požičal 1500 eur,,splatím po splátkach..

  Reply
 6. Arnost

  Dobrý deň chcel by som poprosiť súkromného investora o pôžičku 2000€ máme 3 maloleté deti a máme nedoplatok na elektrine a hrozí odpojenie viem splácať po 150€ mesačné súrne vopred ďakujem.

  Reply
  1. Maria

   ProsimVas,potrebujem súrne požičať 10 000,splacat môžem po 250 eur mesačne,d ďakujem.Maria

   Reply
 7. Ladislav Fulajtár

  Dobrý deň. Potrebujem súrne požičať. 16000€. Viem splácať 100 az 120€ mesačne.
  Ďakujem za info.

  Reply
  1. Mima kubikova

   Dobry den,potrebujem pozicat 12000€
   Mesacne mozem splacat 150€

   Reply
  2. Jana

   Dobry den. Chcela by som poprosit nejakeho sukromneho investora o pozicku. Mam 3 male deticky a surne potrebujem pozicat 2500€. Som schopna splacat mesacne na sume by sme sa dohodli. Dakujem. Verim ze sa najde niekto,kto ma okrem dostatku penazi aj pochopenie a cit.

   Reply
 8. Monika

  Dobry den,prosim Vas,potrebujem surne pozicat 2000 eur,nasiel by sa tu niekto,naozaj to velmi surne potrebujem.Mesacne Vam mozem splacat 150 eur.Velmi pekne dakujem.

  Reply
 9. peter

  Dobry den mam dve male deti odpojily nas od elektriny prosim pomozte nam dakujem

  Reply
 10. Monika

  Dobrý deň.Keby sa našiel i pre mňa súkromný investor.Potrebovala by som 6000 eur.Som zamestnaná na stálo mám dve zamestnania ale jeden dlh.Mohla by som mesačne splácať po 150 až 200 eur ďakujem

  Reply
 11. Soňa

  nájde sa niekto kto mi dokáže požičať 6000 eur? sukromny investor? viem splacat cca 120 eur mesacne

  Reply
 12. Lucia

  Dobrý deň. Pomohol by mi niekto s nejakou pôžičkou … Súrne 500-1000 eur ? Ďakujem

  Reply
 13. Jarmila

  Dobrý deň, potrebujem súrne požičať 60.000 € na vyplatenie dlhov, mesačne môžem splácať 250 € na dobu 240 mesiacov. Ďakujem za informácie.

  Reply
 14. Ivet

  Vie nám niekto požičať 200€ potrebujeme vyplatiť nájom.priateľ zmenil zamestnanie.a postahovali lmu všetko možné aj nemožné. Na splátkach by sme sa.dohodli! Ďakujem za serioznost

  Reply
 15. Pišta

  Dobrý deň, potreboval by som, súrne požičať na kúpu RD 50 000€ ruč. kup RD Na všetko by sme sa dohodli. Pracujem aj sestra. Mali by sme z čoho splatiť. Dom súrne potrebujem pre moju ZTP sestričku. Za pomoc vopred ďakujem.

  Reply
 16. Vladimir

  Hladam sukromneho investora mame svoju firmu a dostali sme velku zakazku a potrebujeme dokupit stroje aby sme to zvladli vyrobyt je tam podpisana zmluva zatial na rok. Investor by sa stal aj spolumajitelom firmi s pravydelnym platom.tel č.0949604519

  Reply
 17. Martin

  Súrne potrebujem požičať 10 000€.od súkromnej osoby na zmenku.Nemám čím ručiť.Vedel by som splácať po 150€+ dohoda.Ďakujem

  Reply
 18. Dušan

  dobrý den ,potrebujem požičat surne 20000 € na splatenie uverov. pracujem splacat by som mohol 250 e mesacne.dakujem

  Reply
 19. Pavol

  Dobry den, vedel by niekto poziciat 40000€? dostal som sa nie mojou vinou do dlhou a na krku exekucie, chcel by som vsetko splatit a vstavat zo svedomim ze mi ziaden exekutor uz nezaklope na dvere. Nemal by som problem splacat mesacne 500€ po dobu 10tich rokoch, co znamena pre toho kto mi pozicia +20000€ navyse co mi pozical. Dakujem velmi pekne

  Reply
 20. Rasto

  Dobry den,najde sa sukromny investor?Potrebujem surne pozicat 1500 eur,bez rucitela,alebo na zmenku,bez poplatkov vopred.Som zivnostnik.

  Reply
 21. Štefan

  Potreboval by som požičať 7000 eur. Bol by niekto vedel by som to splacat po 150 eur mesacne vopred dakujem.

  Reply
 22. Monika

  Dobrý den,najde sa nejaký sukromny investor ktorý by dokazal poskytnuť požicku 15000€ na vyplatenie dlhov. Som zamestna a dokazala by som splacat po 250€ . Dakujem

  Reply
 23. Matej

  Dobry den,
  potreboval by som poziciat surne 1500 €, vratim jednorazovo cca do 1-2 mesiacov. Samozrejme s navysenim aka bude dohoda. Poprosim o kontaktovanie emailu

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *