Bleskové SMS pôžičky

By | 4. septembra 2015
Bleskové SMS pôžičky
5 (100%) 11 hlasov

bleskové sms pôžičkyPotrebujete peniaze naozaj bleskovo a nemáte čas na to, aby ste vypĺňali formuláre a potrebné formality v banke, keď ani nemáte isté, že vám pôžičku schvália?

V tom prípade sa môžete obrátiť na nebankových poskytovateľov pôžičiek, u ktorých si možno dojednať bleskové SMS pôžičky. Ich výhody spočívajú v rýchlom dohodnutí, ľahkom vybavení žiadosti a tiež v tom, že hneď viete, či vám pôžičku schvália alebo nie.

Nebankových spoločností, ktoré ponúka tieto SMS pôžičky je niekoľko. Skoro každá spoločnosť má v ponuke nejaký úverový produkt, ktorý si dohodnete po internete alebo cez SMS správu.

Jedná sa o rýchle a krátkodobé pôžičky, takže stačí vyplniť žiadosť online a počas niekoľkých minút je vaša žiadosť schválená.

Peniaze vám potom nebankovú spoločnosť doručí zloženkou až domov, všetko si teda ľahko vybavíte z pohodlia vášho domova.

Pre koho je pôžička určená ?


U nebankových pôžičiek, rovnako ako u pôžičky v banke je dôležité, aby bol klient dostatočne bonitný a žiadosť mu bola schválená. Pravdepodobnosť, že pôžičku získate je vysoká, požiadaviek a podmienok je minimum. Tu sú výhody bleskovej SMS pôžičky.

  •     bez poplatkov vopred
  •     bez nahliadnutia do registrov
  •     bez udania príjmov
  •     bez zástavy a bez ručiteľa

Ako prebieha vybavovanie pôžičky ?

Stačí vyplniť krátky formulár v ktorom zadáte svoje údaje a vyberiete si výšku pôžičky. Potom počkáte až vás nebankovú spoločnosť kontaktujte a schváli vám pôžičku.

To by malo byť do 24 hodín. Potom sa len dohodnete s telefónnym zástupcom na detailoch a do 48 hodín vám peniaze odošlú. Vy ich potom získate formou poštovej poukážky, ktorú si necháte preplatiť. Peniaze vrátite v dohodnutej splatnosti.

V prípade, že sa dostanete do problémov a nebudete mať na zaplatenie dlhu peniaze, môžete využiť predĺženie pôžičky. Je však potrebné sa na predĺžení dohodnúť včas aby ste nemuseli platiť penále.

Odporúčané články

SMS pôžička bez registračného poplatku Premýšľate o tom, že si požičiate peniaze formou SMS pôžičky? Potom iste hľadáte nebankového poskytovateľa, ktorý vám tento typ úveru poskytne čo najv...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.