Bleskové SMS pôžičky

od autora: | 4. septembra 2015
5/5 - (11 votes)

bleskové sms pôžičkyPotrebujete peniaze naozaj bleskovo a nemáte čas na to, aby ste vypĺňali formuláre a potrebné formality v banke, keď ani nemáte isté, že vám pôžičku schvália?

V tom prípade sa môžete obrátiť na nebankových poskytovateľov pôžičiek, u ktorých si možno dojednať bleskové SMS pôžičky. Ich výhody spočívajú v rýchlom dohodnutí, ľahkom vybavení žiadosti a tiež v tom, že hneď viete, či vám pôžičku schvália alebo nie.

Nebankových spoločností, ktoré ponúka tieto SMS pôžičky je niekoľko. Skoro každá spoločnosť má v ponuke nejaký úverový produkt, ktorý si dohodnete po internete alebo cez SMS správu.

Jedná sa o rýchle a krátkodobé pôžičky, takže stačí vyplniť žiadosť online a počas niekoľkých minút je vaša žiadosť schválená.

Peniaze vám potom nebankovú spoločnosť doručí zloženkou až domov, všetko si teda ľahko vybavíte z pohodlia vášho domova.

Pre koho je pôžička určená ?


U nebankových pôžičiek, rovnako ako u pôžičky v banke je dôležité, aby bol klient dostatočne bonitný a žiadosť mu bola schválená. Pravdepodobnosť, že pôžičku získate je vysoká, požiadaviek a podmienok je minimum. Tu sú výhody bleskovej SMS pôžičky.

  •     bez poplatkov vopred
  •     bez nahliadnutia do registrov
  •     bez udania príjmov
  •     bez zástavy a bez ručiteľa

Ako prebieha vybavovanie pôžičky ?

Stačí vyplniť krátky formulár v ktorom zadáte svoje údaje a vyberiete si výšku pôžičky. Potom počkáte až vás nebankovú spoločnosť kontaktujte a schváli vám pôžičku.

To by malo byť do 24 hodín. Potom sa len dohodnete s telefónnym zástupcom na detailoch a do 48 hodín vám peniaze odošlú. Vy ich potom získate formou poštovej poukážky, ktorú si necháte preplatiť. Peniaze vrátite v dohodnutej splatnosti.

V prípade, že sa dostanete do problémov a nebudete mať na zaplatenie dlhu peniaze, môžete využiť predĺženie pôžičky. Je však potrebné sa na predĺžení dohodnúť včas aby ste nemuseli platiť penále.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.