Čo je bezhotovostná pôžička?

od autora: | 4. septembra 2015
5/5 - (9 votes)

čo je bezhotovostná pôžičkaVybrať si v dnešnej dobe nebankovú spoločnosť, u ktorej si požičiate, nie je vôbec jednoduché. Na trhu s úverovými produktmi ich operuje naozaj veľké množstvo a mnohé z nich sú podvodné firmy, ktoré sa snažia získať z vás iba poplatok vopred, alebo províziu za sprostredkovanie vášho úveru. Čo je bezhotovostná pôžička?

Našťastie existuje niekoľko solídnych a overených firiem, u ktorých sa rizík báť nemusíte. Jednou z takýchto nebankových spoločností je aj Provident, firma, ktorá u nás pôsobí už od roku 1997 a tak sa jedná o pôžičky preverené ľuďmi.

Provident ponúka klientom, ktorí si u nich chcú o peniaze požiadať dve formy úverov. Peniaze si môžete požičať v hotovosti, ale možno si požiadať aj o bezhotovostné Provident pôžičky. Aký je medzi týmito dvoma službami rozdiel a ktorá bude pre vás výhodnejšie?

Bezhotovostná pôžička Provident


Pomocou služby pôžička Provident (online žiadosť) si môžete požičať sumu od 100 do 1 500 € nech už si zvolíte formu hotovostnéj či bezhotovostnéj pôžičky.

provident-pozickaPodmienky sú v oboch prípadoch tiež rovnaké. Klient musí byť starší ako 18 rokov, musí mať trvalé bydlisko v Slovenskej republike a musí byť schopný doložiť svoje pravidelné príjmy.

Základný rozdiel medzi hotovostnou a bezhotovostnou pôžičkou spočíva v tom, akým spôsobom peniaze dostanete. V prípade, že si požičiate bezhotovostnou formou, tak vám budú peniaze doručené prevodom na váš bankový účet.

V prípade, že splníte všetky požiadavky a úver vám schvália, môžete mať peniaze na svojom bankovom účte už formou bezhotovostnej Provident pôžičky do 24 hodín. Preto je z tohto hľadiska oveľa výhodnejšia ako ostatné pôžičky.

U hotovostných pôžičiek je však situácia iná. Služby tu obstarávajú obchodní zástupcovia z vášho okolia, ktorí vám peniaze doručia až priamo do domu.

Je to pohodlnejší spôsob, avšak za tieto expresné služby si tiež priplatíte. To je dôvodom toho, prečo sú u bezhotovostnych pôžičkiek úroky a celkové poplatky o viac ako polovicu nižšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.