Fínska SMS pôžička

od autora: | 4. septembra 2015
5/5 - (14 votes)

fínska sms pôžičkaČo je to vlastne fínska SMS pôžička? Tento úverový produkt je typický niekoľkými vlastnosťami, medzi ktoré sa zaraďuje to, že je to pôžička s krátkodobou splatnosťou, získate pomocou nej len niekoľko stoviek a možno si ju ľahko dojednať cez internet alebo SMS správou.

Práve tieto parametre sú pre klientov dôležité a preto si často volia túto pôžičku radšej ako nejakú z pôžičiek, ktoré nájdete v ponuke bankových inštitúcií.

Na internete nájdete viacero nebankových spoločností, u ktorých si môžete fínskou SMS pôžičku vybaviť.

Zvyčajne sa jedná o nebankovú spoločnosť, ktorá poskytuje tento typ pôžičiek po celej Európe, jedná sa teda o solídnu a overenú spoločnosť, ktorá vám požičia peniaze bez toho aby ste sa museli obávať podvodu.

Koľko si môžem požičať ?


U nebankových spoločnosti si ako stály klient môžete požičať až 330 €, avšak v prípade, že si u nich požičiavate prvýkrát máte nárok iba na pôžičku v hodnote 20 – 70 €. Až potom, čo si spoločnosť overí vašu schopnosť dlh splácať si môžete požičať viac.

Aké sú podmienky fínskej pôžičky ?

Podmienky u nebankových spoločnosti sú minimálne, práve preto je ich fínska SMS pôžička tak obľúbená. Stačí len, aby ste doložili svoju totožnosť a vyplnili žiadosť online. Pôžička je výhodná, pretože je:

  •     bez poplatku vopred
  •     bez doloženia príjmu
  •     bez nahliadnutia do registrov
  •     bez ručiteľa a zástavy

Pre koho je fínska sms pôžička určená?

Využiť túto fínsku SMS pôžičku môže ktokoľvek, kto je vo veku medzi 20 – 65 rokmi. Vďaka minimálnym podmienkam je určená naozaj mnohých zákazníkov:

Názor na “Fínska SMS pôžička

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.