Archív kategorií: Investovanie

Základy investovania

5 / 5 ( 23 votes ) Ako sa v zložitom systéme investovania, na ktorého konci môžu čakať neskutočne veľké zárobky, úplne nestratiť ? Poradíme vám v článku základy investovania.

Investovanie do umenia

5 / 5 ( 9 votes ) Ďalšou pomerne zaujímavou možnosťou ako zhodnotiť svoje peniaze je investovanie do umenia. To sa síce na prvý pohľad môže zdať ako veľmi netradičné odvetvie pre investovanie, ale nie je tomu vždy tak.

Netradičné investovanie do vína

5 / 5 ( 8 votes ) Veľa ľudí premýšľa o tom, do čoho by sa dali investovať financie, aby sa za pár rokov zhodnotili, alebo aspoň aby ​​si udržali svoju hodnotu. Existuje veľmi veľa tradičných ale aj netradičných možností ako investovať svoje peniaze. Tradičné investície sa realizujú do zlata, drahých kameňov či do striebra… Čítať viac »

Investície do poľnohospodárskej pôdy

5 / 5 ( 15 votes ) Každý by rád investoval svoje peniaze, aby sa mu za určité obdobie rozmnožili. Niekedy sa peniaze tiež investujú preto, aby sa nestratila ich hodnota. Ale nájsť vhodnú investíciu, to nie je úplne jednoduché. Okrem klasických komodít je zaujímavou možnosťou investícia do nehnuteľného majetku. Veľmi výhodnou investíciou môže byť… Čítať viac »

10 najslávnejších diamantov

5 / 5 ( 7 votes ) Ako sa hovorí, najlepším priateľom človeka je pes, ale najlepším priateľom ženy je diamant. Existuje ale niekoľko skutočných skvostov aj medzi diamantami. A na tých desať najlepších, sa teraz spoločne pozrieme. 10 najslávnejších diamantov.