Je pôžička od Tesco podvod? Naše skúsenosti

By | 3. septembra 2015
Je pôžička od Tesco podvod? Naše skúsenosti
5 (100%) 9 hlasov

tesco-pozickaV obchodnom dome ste mohli donedávna len nakupovať, zájsť do blízkej trafiky, mäsiarstva alebo kvetinárstva, ale to v dnešnej dobe tak celkom neplatí. Je tomu tak aspoň v prípade obchodného reťazca Tesco – zoznámte sa, Tesco pôžička čaká práve na Vás! Je pôžička od Tesco podvod? Naše skúsenosti.

Na webe obchodného reťazca Tesco sa dozviete všetko podstatné. Požičať si môžete finančnú hotovosť v rozmedzí 700-5 000 eur, peniaze Vám budú vyplatené na bankový účet.

Ku sprostredkovaniu úveru budete v prípade Tesco pôžičky potrebovať iba dva doklady totožnosti, z ktorých jeden musí byť občiansky preukaz a druhý podľa Vášho výberu (vodičský preukaz či trebárs cestovný pas, ale preukázať sa dá aj zbrojným pasom alebo bankovou kartou).

Splácať možno naozaj jednoducho, buď zadáte vo svojej banke trvalý príkaz k platbe, alebo budete splácať pomocou poštových poukážok, ktoré Vám bude spoločnosť Tesco pravidelne zasielať. Pre získanie úveru nepotrebujete ručiteľa, musíte ale mať trvalý zdroj príjmov – teda byť zamestnancami, živnostníkmi alebo poberať od štátu penziu.

A samozrejme, ale to sa rozumie vlastne skôr samo sebou, musíte byť plnoletí, teda vo veku nad osemnásť rokov. Takže áno, aj ak ste vysokoškolský študent a máte už svoju vlastnú živnosť, nie je problém si u spoločnosti Tesco požičať …

Vybavenie tohto úveru je navyše úplne zadarmo, takže Tesco pôžička bez príjmov je veľmi výhodná aj v tejto konkrétnej oblasti.

A ako dlho sa vlastne bude táto pôžička splácať? Voľba je viacmenej na Vás a Vašom želaní, medzi dvanástimi a štyridsiatimi ôsmimi  mesiaci (vždy musíte ale zvoliť číslo, ktoré je deliteľné dvanástimi, nemožno teda splácať napríklad 25 mesiacov).

Ak máte akékoľvek otázky, zavolajte na infolinku 840 111 321 a vyškolený pracovník call-centra sa Vám bude ochotne venovať. Volať môžete vo všedné dni medzi ôsmou a osemnástou hodinou, cez víkend táto linka bohužiaľ nefunguje.

Odporúčané články

Pôžičky peňazí V oblasti pôžičiek peňazí je na Slovensku pomerne silné konkurenčné prostredie. Pôžičky poskytujú nebankové, bankové spoločnosti, ale aj súkromné ​​os...
Rýchla pôžička pre ľudí bez zamestnania Získať rýchlu pôžičku dnes nie je vôbec nič ťažké, ak spĺňate podmienku trvalého bydliska a aspoň nejakých pravidelných príjmov.Okrem bankových in...
Tesco pôžička bez dokladovania príjmu Počuli ste už o preslávenej Tesco pôžičke bez dokladovania príjmu? V rámci tejto pôžičky si môžete požičať sumu od 700 do sto 2 000 eur (ak pôjdete pr...
Pôžičky od úžerníka ihneď Nie každý má vždy toľko peňazí, koľko by v aktuálnej situácii potreboval. Najhoršie potom je to, keď nás zastihne ešte nejaká nepríjemná situácia ako ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.