Malé pôžičky pred výplatou

od autora: | 4. septembra 2015
5/5 - (11 votes)

malé pôžičky pred výplatouNie každý, kto si chce požičať peniaze potrebuje požičať sumu v hodnote desiatok alebo stoviek eur. Stále častejšie sa môžeme stretnúť s prípadmi, kedy ľudia využívajú skôr malé pôžičky pred výplatou, pretože na úrokoch zaplatia len pár eur a pôžičku dostanú rýchlo, práve v situácii, keď je naozaj potrebná.

Malé pôžičky u nás ponúka veľké množstvo poskytovateľov z nebankového sektora, ponuka je rozhodne širšia ako v prípade bankových úverov.

Vybrať si môžete sms pôžičky pred výplatou,  alebo si môžete vziať pôžičku, kedy vám peniaze budú prevedené na bankový účet. Žiadosť o takúto pôžičku si možno podať ihneď, z pohodlia domova. Môžete využiť online formulár a dohodnúť si úver cez internet alebo možno podať žiadosť prostredníctvom SMS správy.

Schválenie úveru býva veľmi rýchle, v niektorých prípadoch dostanete peniaze ešte v deň podania žiadosti. Vďaka tomu, že majú nebankové spoločnosti bankové účty u mnohých bánk, môžu vám previesť peniaze ešte v ten deň.

Formou týchto úverových produktov si možno však dohodnúť len pár stoviek eur . Maximum je asi 500 € a to je možné získať až po tom, čo úspešne splatíte niekoľko predchádzajúcich úverov u danej nebankovej spoločnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.