Na Slovensko prichádza nový koncept rýchlej pôžičky

od autora: | 4. septembra 2015

nová rýchla pôžičkaInternetové pôžičky priniesli do Slovenskej republiky nový a originálny koncept nebankovej pôžičky, ktorý umožňuje klientovi veľmi rýchle vyplnenie žiadosti o pôžičku a zároveň tiež jej veľmi rýchle vybavenie. Nový koncept rýchlej pôžičky.

Klient tak môže mať už do 60 minút od odoslania žiadosti peniaze na svojom účte, a to bez toho, aby opustil teplo domova. Všetko totiž prebieha online – nemusí chodiť na žiadnu pobočku, vypĺňať žiadne zložité formuláre a dokonca ani dokazovať svoj ​​príjem.

Pomocou jednoduchého formulára s posuvníkmi vyplníte, koľko si chcete požičať a ako dlho chcete splácať, a okamžite uvidíte celkovú výšku splátky, ktorá je naozaj finálna.

Minimálna výška pôžičky je 30 € a splatnosť 2 dni. Maximálne si potom môže klient požičať až 330 € na 30 dní.

Stálym klientom môže byť poskytnutá pôžička vo výške až 2 000 €. Online pôžička vám požičia na čokoľvek až 330 €, bez toho aby ste museli chodiť na pobočku alebo dokazovať vaše príjmy!

Ako priateľskú výpomoc ponúkame zaplatenie vašich účtov. Ak sa vám stalo, že vám zrazu prišli nečakané výdavky za kúrenie, vodu, plyn či internet a vy ste nemali peniaze na uhradenie, neváhajte sa obrátiť na nás. My za vás vaše účty zaplatíme! Za túto službu vám nenaúčtuje žiadne ďalšie poplatky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.