Najvýhodnejšie SMS pôžičky

By | 4. septembra 2015
Najvýhodnejšie SMS pôžičky
5 (100%) 7 hlasov

najvýhodnejšie sms pôžičkyNebankové spoločnosti a ich úverové produkty si u klientov získavajú čoraz väčšiu obľubu. Nie je to len kvôli tomu, že podmienky a požiadavky na získanie týchto pôžičiek sú oveľa nižšie. Najvýhodnejšie SMS pôžičky.

Ďalším dôvodom, prečo sú nové nebankové úvery tak vyhľadávané je to, že je možné ich vybaviť oveľa ľahšie, pohodlnejšie a hlavne rýchlejšie ako klasické pôžičky v banke.

Typickým príkladom sú SMS pôžičky online, vďaka ktorým môžete získať sumu od 20 – 330 €. Jedná sa o novinku na trhu s pôžičkami, ale aj napriek tomu už si touto formou požičali peniaze tisíce zákazníkov.

Je to ideálny spôsob získania finančných prostriedkov v prípade, že potrebujete iba menšie sumu peňazí a nechcete alebo nemôžete žiadať o rýchle pôžičky v banke.

Úrokové sadzby a poplatky


Jedinou nevýhodou SMS pôžičiek u nebankových spoločností je to, že za expresné služby zaplatíte poplatky navyše. Pri splácaní dlhu neplatíte klasické úroky, ale platí sa tu poplatok, ktorý zahŕňa ako úrokové sadzby, tak rôzne administračné poplatky.

Z toho dôvodu je potom RPMN znateľne vyššia ako v bankách.

Ak je pre vás poplatok za požičanie peňazí kľúčovým parametrom pri výbere tejto pôžičky, potom by vás mohla zaujať nová SMS pôžička, ktorá má úrokové sadzby a teda aj poplatky nižšie ako klasické sms pôžičky.

Dôvodom, prečo je táto pôžička oveľa výhodnejšia ako ostatné úvery, ktoré si možno vybaviť cez SMS, sú požiadavky na jej získanie.

U klasických SMS pôžičiek sú totiž podmienky väčšinou minimálne, stačí keď doložíte svoju totožnosť alebo dokážete, že máte pravidelné príjmy od zamestnávateľa. Vo väčšine prípadov sa nenahliada do registrov dlžníkov a nikdy nie je potreba mať ručiteľa alebo nehnuteľnosť do zástavy.

Nová SMS pôžička

Tým sa práve najvýhodnejšia SMS pôžička líši. Požiadaviek je tu oveľa viac, nebanková spoločnosť poskytujúca tento úver totiž požičia peniaze len bonitným klientom, ktorých si dopredu overí.

Klient tak nesmie byť zadlžený a ani v exekúcii, nesmie mať zápis v registroch dlžníkov. Ďalšou nutnou podmienkou pre získanie hotovosti formou SMS pôžičky je doloženie príjmov od vášho zamestnávateľa.

Tým sa obmedzia možnosti pre študentov, dôchodcov a seniorov, ženy na materskej dovolenke a predovšetkým pre nezamestnaných.

Veľkou výhodou sú však spomínané úrokové sadzby. Na poplatkoch zaplatíte oveľa menej a pri prvej pôžičke sú dokonca úroky nulové. Peniaze si potom môžete nechať poslať buď poštovou poukážkou alebo prevodom na váš bankový účet.

Odporúčané články

Solídna pôžička bez poplatku V dnešnej dobe nie je vôbec samozrejmosťou, že nebankoví poskytovatelia pôžičiek, medzi ktorých sa zaraďujú nebankové spoločnosti a súkromné ​​osoby, ...
Pôžičky ihneď na ruku Takmer každý sa raz dostane do finančnej krízy. Potrebujete zaplatiť mimoriadne výdavky? Napr. oprava auta, alebo potrebujete peniaze na dovolenku? V ...
Pôžička bez poplatku Chýbajú Vám peniaze a radi by ste si krátkodobo vypožičali pár stoviek eur ? V tom prípade nie je nič jednoduchšie než sa obrátiť na niektorú nebankov...
SMS pôžička bez registračného poplatku Premýšľate o tom, že si požičiate peniaze formou SMS pôžičky? Potom iste hľadáte nebankového poskytovateľa, ktorý vám tento typ úveru poskytne čo najv...
Fínska SMS pôžička Čo je to vlastne fínska SMS pôžička? Tento úverový produkt je typický niekoľkými vlastnosťami, medzi ktoré sa zaraďuje to, že je to pôžička s krátkodo...
Rýchle pôžičky do hodiny Zistili ste, že nemáte toľko peňazí koľko potrebujete? Zastihla vás nepríjemná situácia a nemáte dostatok finančných prostriedkov, aby ste sa z nej do...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.