Nebanková pôžička pred výplatou

By | 4. septembra 2015
Nebanková pôžička pred výplatou
5 (100%) 10 hlasov

nebanková pôžičkaPotrebujete peniaze na opravu auta a výplata je ešte ďaleko? Alebo by ste si radi urobili výlet alebo krátku dovolenku, ale nemáte dostatok hotovosti? Nebanková pôžička pred výplatou.

V dnešnej dobe už to nie je žiadny problém, ak máte zamestnanie alebo stály príjem, potom si môžete jednoducho požiadať o pôžičku v nebankovej spoločnosti a získať tak peniaze často aj do 24 hodín.

Nebankové spoločnosti fungujú podobne ako banky, požičiate si od nich formou úveru, ktorý je väčšinou krátkodobý.

Pôžičku získate ale oveľa rýchlejšie, pretože na rozdiel od bánk nemajú nebankový poskytovatelia pôžičiek toľko požiadaviek a podmienok. Nemusíte tak vybavovať zložité formality na pobočke, iba potvrdíte svoju totožnosť a dodáte potvrdenie príjmov.

Pôžička bez ručiteľa pred výplatou


Ak vám do výplaty chýba 300 – 5 000 eur, potom môžete využiť práve túto rýchlu pôžičku. Jedná sa o bezúčelový úver, ktorý nie je potreba mať zabezpečený nehnuteľnosťou. Nemusíte teda ručiť zástavou alebo ručiteľom, pôžičku získate aj bez toho.

Vybavenie pôžičky je cez internet, všetko čo potrebujete je vyplniť krátky formulár, dohodnúť sa s telefónnym zástupcom a potom už len počkáte, až vám peniaze dorazia. Môžete ich získať buď prevodom na váš bankový účet alebo klasicky poštovou poukážkou.

Výhody nebankovej pôžičky pred výplatou:

  •     nedokazuje účel
  •     neplatíte žiadne poplatky vopred
  •     možnosť do 1 mesiaca bez dôvodu zrušiť
  •     predčasné splatenie zadarmo
  •     výhodné úroky už od 14 %

Odporúčané články

Výhodná pôžička od Home Credit Požičať si peniaze ľahko, rýchlo a navyše za úrok, ktorý nie je úžernícky v dnešnej dobe, nie je nemožné. Stačí len vedieť, na koho sa obrátiť a kde s...
Pôžička pred výplatou – peniaze ihneď na čok... Pôžička pred výplatou na 30 dní Ľudia sa dosť často dostávajú do situácie, že im pred výplatou chýbajú peniaze. Nemusí sa vždy jednať o sociálne s...
Provident pôžičky – dlžníci Na internete sa v dnešnej dobe môžete stretnúť s mnohými ponukami nebankových spoločností, ktoré vám požičajú peniaze. Nie vždy však človek vie, či sa...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.