Nebankové pôžičky do výplaty

od autora: | 4. septembra 2015
5/5 - (12 votes)

nebankové pôžičky do výplatyPotrebujete peniaze na opravu auta a výplata je ešte ďaleko? Alebo by ste si radi urobili výlet alebo krátku dovolenku, ale nemáte dostatok hotovosti? V dnešnej dobe už to nie je žiadny problém, ak máte zamestnanie alebo stály príjem, potom si môžete jednoducho požiadať o pôžičku v nebankovej spoločnosti a získať tak peniaze často aj do 24 hodín. Nebankové spoločnosti fungujú podobne ako banky, požičiate si od nich formou úveru, ktorý je väčšinou krátkodobý. Nebankové pôžičky do výplaty.

Pôžičku získate ale oveľa rýchlejšie, pretože na rozdiel od bánk nemajú nebankovej poskytovatelia pôžičiek toľko požiadaviek a podmienok. Nemusíte tak vybavovať zložité formality na pobočke, iba potvrdíte svoju totožnosť a dodáte potvrdenie príjmov.

Nebanková pôžička bez ručiteľa do výplaty


Ak vám do výplaty chýba 10 – 3 000 eur, potom môžete využiť práve túto rýchlu pôžičku. Jedná sa o bezúčelový úver, ktorý nie je potreba mať zabezpečený nehnuteľností.

Nemusíte teda ručiť zástavou alebo ručiteľom, pôžičku získate aj bez toho.

Vybavenie pôžičky je cez internet, všetko čo potrebujete je vyplniť krátky formulár, dohodnúť sa s telefónnym zástupcom a potom už len počkáte, až vám peniaze dorazia. Môžete ich získať buď prevodom na váš bankový účet alebo klasickou poštovou poukážkou.

Výhody:

  •      nedokazuje účel pôžičky
  •      neplatíte poplatky dopredu
  •      možnosť do 1 mesiaca bez dôvodu zrušiť
  •      predčasné splatenie zadarmo
  •      výhodné úroky už od 14%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.