Nebankové pôžičky kde naozaj požičajú

By | 16. septembra 2015
Nebankové pôžičky kde naozaj požičajú
4.9 (98.75%) 16 hlasov

nebankové pôžičky požičajúHoci sa môžete veľmi snažiť a uvažovať nad každým vaším výdajom, tak sa niekedy môže prihodiť situácia, kedy potrebujete nutne ďalšie peniaze. Čo ale robiť ak vám v banke odmietnu poskytnúť pôžičku ? Výborným riešením je nebanková pôžička. Nebankové pôžičky kde naozaj požičajú.

Či už ide o nečakaný náklad v podobe rozbitej práčky alebo napríklad aj investície do vášho vzdelania. Keď máte na vybavenie a premyslenie pôžičky dostatok času, tak nie je moc čo riešiť – zájdete do banky a pôžičku bez problémov vybavíte, ale trvá to pomerne dlho.

V prípade, keď potrebujete peniaze naozaj rýchlo, je na čase vyhľadať niektorú z obľúbených nebankových spoločností, ktoré pôsobia na slovenskom finančnom trhu s pôžičkami. Poďme si teraz predstaviť niekoľko spoločností, u ktorých máte takmer sto percentnú istotu získania nebankovej pôžičky.

Ide o finančné spoločnosti, kde vám naozaj požičajú, a požičajú skutočne rýchlo – obvykle do niekoľkých hodín (pri niektorých produktoch trvá vybavenie pôžičky dokonca len niekoľko minút).

Vybavenie nebankové pôžičky u poskytovateľov, ktorí dokonale napĺňajú heslo článku, trvá oveľa kratšiu dobu než u klasickej banky.

Najkratšia možná doba na pripísanie požičanej čiastky na váš účet je ešte v ten istý deň, čo ste podali žiadosť o pôžičku.

Na akom princípe fungujú nebankové pôžičky kde vám naozaj požičajú?


darovacia zmlúvaHlavným znakom rýchlych nebankových pôžičiek je práve ich rýchlosť. Teda čas, ktorý je potrebný na posúdenie vašej žiadosti o pôžičku a prevodu peňazí na váš bankový účet. Charakteristika takejto rýchlej pôžičky je prispôsobená práve rýchlosti. Spoločnosti zvyčajne príliš neskúmajú bonitu žiadateľa. Keďže sa jedná o rýchle malé pôžičky od pár desiatok eur do pár stoviek eur, tak nie je dôvod pre zdĺhavé posudzovanie klienta. Rýchlu pôžičku tak v drvivej väčšine žiadostí vybavíte okamžite a bez zádrheľov.

Ako už sme načrtli, nebankové pôžičky kde vám naozaj požičajú sa neviažu so žiadnou zložitou administratívou a dokumentáciou najrôznejších dokumentov. Prakticky stačí len občiansky preukaz.

solídna pôžičkaTým sa nebanková pôžička stáva veľmi dostupným finančným produktom. U týchto minipôžičiek nedochádza k dôkladnému preverovaniu žiadateľa o pôžičku. Pre vás, ako žiadateľa a príjemcu pôžičky, toto všetko znamená, že môžete finančný problém vyriešiť skutočne ihneď.

Dnes sa vám rozbije práčka; nemáte na opravu; požiadate o nebankovú pôžičku; najneskôr druhý deň máte peniaze na účte.

Menujme teraz niekoľko spoločností, ktoré sa poskytovaním krátkodobých nebankových pôžičiek zaoberajú. Jednou z nich je známa a pomerne obľúbená spoločnosť Home Credit, u ktorej si môžete rýchlo požičať až 5 000€, – na dobu splácania až 84 mesiacov.

provident-dlžníciĎalšie šťukou vo finančných službách je Provident. Ten ponúka krátkodobé pôžičky až do výšky 3000 €, – pri dobe splácania nastavenej až na 14 mesiacov.

Jedná sa teda o veľmi krátke pôžičky. Vo výpise pôžičkových spoločností nemôžeme zabudnuť spoločnosť Tommy Stachy, u ktorej si môžete požičať rýchlo 3300 €, – na dobu dlhú 18 mesiacov. Spomeňme ešte nebankovú spoločnosť, kde vám naozaj požičajú – Profi Credit. U tejto spoločnosti je nastavený limit pôžičky na 5500 €, – s maximálnou dobou splácania až 48 mesiacov.

U týchto krátkodobých pôžičiek je však nutné porovnávať úroky a celkové náklady na pôžičku (RPMN). Úroky sa obvykle pohybujú medzi 15-25%, zatiaľ čo RPMN môže dosahovať niekoľko vyšších tisícok percent.

Pre bezpečné splácanie je nutné dodržať splátkový kalendár. Každé oneskorenie sa predraží. Výhodou je však rýchlosť poskytnutia a žiadne skryté poplatky.

Odporúčané články

Rýchle pôžičky do hodiny Zistili ste, že nemáte toľko peňazí koľko potrebujete? Zastihla vás nepríjemná situácia a nemáte dostatok finančných prostriedkov, aby ste sa z nej do...
Ako si vybrať správnu pôžičku ? Snáď každý človek sa niekedy dostal do situácie, kedy nutne potreboval peniaze a nemal ich k dispozícii. Pôžička je potom asi jediným riešením, ktoré ...
Nebankové pôžičky, ktoré si ľahko dohodnete cez in... Ak si chcete v dnešnej dobe požičať peniaze, nemusíte sa obracať na banky, ktoré po vás budú chcieť množstvo formalít a naozaj dobrú bonitu. Využiť mô...
Pôžičky ihneď na ruku Takmer každý sa raz dostane do finančnej krízy. Potrebujete zaplatiť mimoriadne výdavky? Napr. oprava auta, alebo potrebujete peniaze na dovolenku? V ...
Pôžičky peňazí V oblasti pôžičiek peňazí je na Slovensku pomerne silné konkurenčné prostredie. Pôžičky poskytujú nebankové, bankové spoločnosti, ale aj súkromné ​​os...
Pôžička bez poplatku Chýbajú Vám peniaze a radi by ste si krátkodobo vypožičali pár stoviek eur ? V tom prípade nie je nič jednoduchšie než sa obrátiť na niektorú nebankov...
Tesco pôžička bez dokladovania príjmu Počuli ste už o preslávenej Tesco pôžičke bez dokladovania príjmu? V rámci tejto pôžičky si môžete požičať sumu od 700 do sto 2 000 eur (ak pôjdete pr...
Rýchla pôžička na OP Ak sa dostanete do finančných problémov a nemáte nikoho, kto by vám požičal, potom vám často nezostáva iná možnosť, ako si vziať pôžičku. Niekedy môže...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.