Nebankové pôžičky kde naozaj požičajú

By | 16. septembra 2015
Nebankové pôžičky kde naozaj požičajú
4.9 (98.75%) 16 hlasov

nebankové pôžičky požičajúHoci sa môžete veľmi snažiť a uvažovať nad každým vaším výdajom, tak sa niekedy môže prihodiť situácia, kedy potrebujete nutne ďalšie peniaze. Čo ale robiť ak vám v banke odmietnu poskytnúť pôžičku ? Výborným riešením je nebanková pôžička. Nebankové pôžičky kde naozaj požičajú.

Či už ide o nečakaný náklad v podobe rozbitej práčky alebo napríklad aj investície do vášho vzdelania. Keď máte na vybavenie a premyslenie pôžičky dostatok času, tak nie je moc čo riešiť – zájdete do banky a pôžičku bez problémov vybavíte, ale trvá to pomerne dlho.

V prípade, keď potrebujete peniaze naozaj rýchlo, je na čase vyhľadať niektorú z obľúbených nebankových spoločností, ktoré pôsobia na slovenskom finančnom trhu s pôžičkami. Poďme si teraz predstaviť niekoľko spoločností, u ktorých máte takmer sto percentnú istotu získania nebankovej pôžičky.

Ide o finančné spoločnosti, kde vám naozaj požičajú, a požičajú skutočne rýchlo – obvykle do niekoľkých hodín (pri niektorých produktoch trvá vybavenie pôžičky dokonca len niekoľko minút).

Vybavenie nebankové pôžičky u poskytovateľov, ktorí dokonale napĺňajú heslo článku, trvá oveľa kratšiu dobu než u klasickej banky.

Najkratšia možná doba na pripísanie požičanej čiastky na váš účet je ešte v ten istý deň, čo ste podali žiadosť o pôžičku.

Na akom princípe fungujú nebankové pôžičky kde vám naozaj požičajú?


darovacia zmlúvaHlavným znakom rýchlych nebankových pôžičiek je práve ich rýchlosť. Teda čas, ktorý je potrebný na posúdenie vašej žiadosti o pôžičku a prevodu peňazí na váš bankový účet. Charakteristika takejto rýchlej pôžičky je prispôsobená práve rýchlosti. Spoločnosti zvyčajne príliš neskúmajú bonitu žiadateľa. Keďže sa jedná o rýchle malé pôžičky od pár desiatok eur do pár stoviek eur, tak nie je dôvod pre zdĺhavé posudzovanie klienta. Rýchlu pôžičku tak v drvivej väčšine žiadostí vybavíte okamžite a bez zádrheľov.

Ako už sme načrtli, nebankové pôžičky kde vám naozaj požičajú sa neviažu so žiadnou zložitou administratívou a dokumentáciou najrôznejších dokumentov. Prakticky stačí len občiansky preukaz.

solídna pôžičkaTým sa nebanková pôžička stáva veľmi dostupným finančným produktom. U týchto minipôžičiek nedochádza k dôkladnému preverovaniu žiadateľa o pôžičku. Pre vás, ako žiadateľa a príjemcu pôžičky, toto všetko znamená, že môžete finančný problém vyriešiť skutočne ihneď.

Dnes sa vám rozbije práčka; nemáte na opravu; požiadate o nebankovú pôžičku; najneskôr druhý deň máte peniaze na účte.

Menujme teraz niekoľko spoločností, ktoré sa poskytovaním krátkodobých nebankových pôžičiek zaoberajú. Jednou z nich je známa a pomerne obľúbená spoločnosť Home Credit, u ktorej si môžete rýchlo požičať až 5 000€, – na dobu splácania až 84 mesiacov.

provident-dlžníciĎalšie šťukou vo finančných službách je Provident. Ten ponúka krátkodobé pôžičky až do výšky 3000 €, – pri dobe splácania nastavenej až na 14 mesiacov.

Jedná sa teda o veľmi krátke pôžičky. Vo výpise pôžičkových spoločností nemôžeme zabudnuť spoločnosť Tommy Stachy, u ktorej si môžete požičať rýchlo 3300 €, – na dobu dlhú 18 mesiacov. Spomeňme ešte nebankovú spoločnosť, kde vám naozaj požičajú – Profi Credit. U tejto spoločnosti je nastavený limit pôžičky na 5500 €, – s maximálnou dobou splácania až 48 mesiacov.

U týchto krátkodobých pôžičiek je však nutné porovnávať úroky a celkové náklady na pôžičku (RPMN). Úroky sa obvykle pohybujú medzi 15-25%, zatiaľ čo RPMN môže dosahovať niekoľko vyšších tisícok percent.

Pre bezpečné splácanie je nutné dodržať splátkový kalendár. Každé oneskorenie sa predraží. Výhodou je však rýchlosť poskytnutia a žiadne skryté poplatky.

Odporúčané články

Rýchla pôžička na OP Ak sa dostanete do finančných problémov a nemáte nikoho, kto by vám požičal, potom vám často nezostáva iná možnosť, ako si vziať pôžičku. Niekedy môže...
Ako si vybrať správnu pôžičku ? Snáď každý človek sa niekedy dostal do situácie, kedy nutne potreboval peniaze a nemal ich k dispozícii. Pôžička je potom asi jediným riešením, ktoré ...
Tesco pôžička bez dokladovania príjmu Počuli ste už o preslávenej Tesco pôžičke bez dokladovania príjmu? V rámci tejto pôžičky si môžete požičať sumu od 700 do sto 2 000 eur (ak pôjdete pr...
Ako sa vyhnúť rizikovým pôžičkám a rizikovým posky... Skoro každý sa stretol s tým, keď si ľudia zle požičali - u rizikového poskytovateľa pôžičky, čo rozhodne nie je dobrý krok. Takýto človek vám peniaze...
Pôžička bez poplatku Chýbajú Vám peniaze a radi by ste si krátkodobo vypožičali pár stoviek eur ? V tom prípade nie je nič jednoduchšie než sa obrátiť na niektorú nebankov...
Nebankové pôžičky, ktoré si ľahko dohodnete cez in... Ak si chcete v dnešnej dobe požičať peniaze, nemusíte sa obracať na banky, ktoré po vás budú chcieť množstvo formalít a naozaj dobrú bonitu. Využiť mô...
SMS pôžička bez registračného poplatku Premýšľate o tom, že si požičiate peniaze formou SMS pôžičky? Potom iste hľadáte nebankového poskytovateľa, ktorý vám tento typ úveru poskytne čo najv...
Pôžičky pre mamičky na materskej dovolenke Potrebujete si rýchlo požičať peniaze? Hľadáte niekoho, kto vám požičia ihneď aj bez zbytočného a zdĺhavého vybavovanie? V takom prípade môžete vyskúš...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.