Nebankové pôžičky, ktoré si ľahko dohodnete cez internet

od autora: | 3. septembra 2015
5/5 - (20 votes)

nebankové pôžičkyAk si chcete v dnešnej dobe požičať peniaze, nemusíte sa obracať na banky, ktoré po vás budú chcieť množstvo formalít a naozaj dobrú bonitu. Využiť môžete tiež spoločnosti z nebankového sektora, ktoré ponúkajú služby porovnateľné s bankovými inštitúciami. Nebankové pôžičky, ktoré si ľahko dohodnete cez internet.

V nebankovom sektore si vyberiete len takú pôžičku, ktorá je pre vás najvýhodnejšia a nemusíte zbytočne preplácať na úrokoch.
Veľkou výhodou je tiež to, že nebankové spoločnosti umožňujú naozaj vybavenie celého úveru po internete, nemusíte tak chodiť na žiadne pobočky a zdržiavať sa cestovaním.

Nie každý, kto si potrebuje požičať peniaze hľadá úver v hodnote desiatok až stoviek eur. Niekomu postačí pôžička iba do 300 € a presne také má v ponuke firma Ferratum, ktorá u nás ponúka tzv fínskej pôžičky.

Ferratum pôžička má niekoľko výhod. Tou prvou je rozhodne to, že pre nových klientov má Ferratum pripravenú pôžičku zdarma, úplne bez navýšenia.

Bezhotovostná pôžička od Provident


Provident Financial patrí medzi známu úverovú spoločnosť, ktorá vám požičia o niečo viac než Ferratum. Maximálna cieľová suma, o ktorú si môžete u Provident formou ich úveru požiadať je 2 700 €, minimum 150 €.

V prípade, že chcete získať peniaze z Provident pôžičky o niečo rýchlejšie môžete využiť variant hotovostné pôžičky a peniaze tak získať napríklad aj do 48 hodín. V tomto prípade je však úrok za požičanie peňazí vyšší.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.