Okamžitá pôžička ihneď na účet

od autora: | 4. septembra 2015

okamžitá pôžička ihneď na účetFinančná situácia nemusí byť pre každého z nás vždy priaznivá a tak občas nastane situácia, kedy si musíme peniaze požičať. Nie každý z nás má však niekoho z blízkych, ktorí nám požičia toľko, koľko potrebujeme a tak sa musíme obrátiť na špecializované finančné inštitúcie. Okamžitá pôžička ihneď na účet.

Aké to sú a ktoré z nich sú schopné nám zabezpečiť okamžitú pôžičku, kedy získame peniaze ihneď na účet ?

Na výber máme z troch skupín poskytovateľov pôžičiek. Prvou skupinou sú bankové inštitúcie, ktorých u nás existuje viac ako desiatka a väčšina z nich má v ponuke viacero úverových produktov, patrí medzi ne napríklad :

  •     Klasická bezúčelová pôžička
  •     Hypotéka
  •     Spotrebiteľský úvery

Pre väčšinu klientov je však najvhodnejšia bezúčelová pôžička na čokoľvek, ktorá v sebe zahŕňa všetko, čo klient potrebuje. Ostatné produkty sú totiž špecializované a nie je tak jednoduché cez ne finančné prostriedky získať.

V banke však peniaze ihneď na účet nezískate, jednak si u danej banky musíte najprv vytvoriť bankový účet ( ak ho ešte nemáte ) a potom vám musí byť pôžička schválená, čo trvá určitú dobu.

Preto je z hľadiska rýchlosti vhodnejšie zvoliť niektorú z nebankových spoločností alebo súkromnú osobu. Tu peniaze získate rýchlo, u súkromných osôb aj priamo na ruku. Sú tu však oveľa vyššie úrokové sadzby a tak sa vám okamžitá pôžička značne predraží.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.