Online pôžička ešte dnes

od autora: | 3. septembra 2015
5/5 - (14 votes)

online-pôžička-dnesVedeli ste, že si v dnešnej dobe si môžete vybaviť pôžičku pohodlne cez internet, bez toho aby ste museli niekam chodiť, čakať na pobočke a vybavovať všetky formality priamo u poskytovateľa úverov? Online pôžička ešte dnes.

Vďaka ponuke nových nebankových spoločností si môžete podať žiadosť pohodlne po internete (online) a nemusíte nikam chodiť. Nie je tu žiadne obmedzenie otváracej doby – vybaviť pôžičku si tak často môžete aj cez víkend.

Samozrejme taká online pôžička nie je v ponuke každej nebankovej firmy, ako už sme spomenuli, ponúkajú ju predovšetkým novšie úverové spoločnosti, ktoré vám však ponúknu menší obnos peňazí.

Ide napríklad o firmy ako Omega Financial, Provident alebo Netcredit (tipy na ďalšie bezhotovostné pôžičky online nájdete v jednom z našich predchádzajúcich článkov).

Najčastejšie si cez internet dohodujú ľudia tzv SMS pôžičky. Ide o typ úveru, ktorý má typické parametre medzi ktoré patrí napríklad:

  •      pohodlné dohodnutie cez internet či SMS správou
  •      krátka doba splatnosti
  •      registračný poplatok maximálne 1 € predom
  •      podmienky, ktoré umožnia získanie pôžičky aj klientom s horšou bonitou

Koľko si môžem požičať?


Na prvý pohľad vyzerajú SMS pôžičky naozaj zaujímavo a preto mnoho klientov využije služieb poskytovateľov, ktorí ich ponúkajú. Bohužiaľ aj tieto úverové produkty majú svoju nevýhodu a tou je predovšetkým nižšia cieľová suma.

Pretože ide o pôžičky, ktoré sú určené predovšetkým ľuďom, ktorí hľadajú len krátkodobú finančnú výpomoc, pohybuje sa výška pôžičky v sumách od 20 do 500 €.

To, koľko si nakoniec môžete požičať závisí jednak od nebankovej spoločnosti ale aj na tom, či si tu požičiavate prvýkrát alebo patríte medzi stálych klientov.

Ako rýchlo získam peniaze?

Formou takéhoto úveru môžu niektorí z klientov získať peniaze ešte dnes. Napríklad SMS pôžička ihneď pre overených klientov, ktorú ponúkajú niektoré firmy zaistí potrebné finančné prostriedky zákazníkovi ešte v deň podania žiadosti.

V prípade, že si u nebankovej spoločnosti požičiavate peniaze prvýkrát je zvyčajne možné mať peniaze na účte v priebehu niekoľkých dní, bez nutnosti osobnej schôdzky či návštevy pobočky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.