Peniaze pre študentov bez príjmu

od autora: | 2. septembra 2015
5/5 - (10 votes)

pôžičky-pre-študentovMnoho študentov má určite svoj rozpočet veľmi tesný a väčšinou vychádza s peniazmi len tak tak. Nie každý si dokáže nájsť prácu či brigádu a tak je väčšina študentov závislá na príjmoch od rodičov.

Občas sa však stane niečo, čo môže rozpočet nabúrať, či už je to nečakaná víkendová párty alebo nutnosť peňazí na kúpu či opravu dôležitých vecí. Kde môžu študenti v takom prípade rýchlo získať peniaze na účet, aj keď nemajú stály príjem, ktorý by mohli doložiť? Peniaze pre študentov bez príjmu.

Rýchla pôžička pre študentov


Nebankový sektor umožňuje získať študentom finančné prostriedky formou pôžičky relatívne rýchlo, už do troch dní môžete mať peniaze na svojom bankovom účte.

Pre študentov sú najvhodnejšou možnosťou určite rýchle pôžičky z nebankového sektora.

Tento typ úveru – fínskej pôžičky – u nás funguje úspešne už niekoľko rokov, väčšinou však pre ľudí, ktorí sú zamestnaní a majú príjem.

Avšak vďaka niekoľkým nebankovým spoločnostiam, ktoré majú miernejšie podmienky si peniaze môžu požičať aj študenti bez príjmov.

Takýto úver ponúka napríklad Perfect Money, čo je česká nebankovú spoločnosť, ktorá požičiava peniaze ľuďom s horšou solventnosťou a bonitou. Výhodou u Perfect Money je to, že u nich môžete prvú pôžičku otestovať zadarmo, bez úrokov. Požičať si takto bez navýšenia možno až do 100 eur.

Pôžička cez poštovú poukážku

Nie každý študent má svoj bankový účet, na ktorý by si peniaze nechal poslať. Ľahšie je pre také študentov teda vybavenie a vyplatenie peňazí priamo na pobočke v hotovosti, avšak nie vždy je to možné.

Riešením tak môžu byť pôžičky cez poštovú poukážku, ktoré nájdete napríklad u Ferratum. Aj táto spoločnosť vám pri prvej pôžičke ponúkne úrok 0%. Rovnako ako u Perfect Money aj u Ferratum ich rýchla pôžička pre študentov vybavená v priebehu pár dní po dohodnutí formulára na internete. Nevýhodou ale je, že pôžičky cez poštovú poukažku poskytujú iba spoločnosti v Českej republike.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.