Pôžička 700 do hodiny

od autora: | 4. septembra 2015
5/5 - (10 votes)

pozicka do hodinyPotrebujete získať 700 € naozaj veľmi rýchlo, do hodiny alebo najlepšie ihneď? Sedemsto eur už však nie je suma, ktorú by mal niekto z vašich známych neustále doma alebo pri sebe a tak len ťažko nájdete niekoho, kto vám tak rýchlo požičia. Pôžička 700 do hodiny.

Pre ľudí ako ste vy sú však určené nebankové spoločnosti, ktoré klientovi požičajú peniaze ihneď. Dôležité je však to, aby klient dokázal splniť všetky požiadavky a podmienky, ktoré má dané nebankovú spoločnosť alebo poskytovateľom, u ktorého si pôžičku vezmete.

Na internete nájdete množstvo nebankových spoločností, ktoré požičiavajú klientom peniaze takto rýchlo a bez mnohých neznevýhodňujúcich podmienok.

Vybaviť pôžičku do hodiny si môžete buď formou SMS správy alebo pomocou online formulára, ktorý ľahko a rýchlo vyplníte z pohodlia vášho domova.

Do hodiny budete mať vašu pôžičku schválenú a peniaze sú vám odoslané do 48 hodín od schválenia žiadosti. Jediné podmienky, ktoré musíte splniť sú tieto požiadavky:

  •     vek od 20 – 65 rokov
  •     doklad totožnosti
  •     žiadne nevybavené pohľadávky voči danej nebankovej spoločnosti

Pôžičky od nebankových spoločností majú oproti bankovým pôžičkám mnoho výhod. Medzi tú hlavnú patrí asi to, že si môžu požičať peniaze aj klienti, ktorí sú dlžníci.

Niektorí nebankové spoločnosti totiž nekontrolujú bankové registre dlžníkov, ako to robia banky. Nie je teda dôležité, či klient má alebo nemá zápis v registri, na úver má nárok v každom prípade.

Peniaze sú klientom doručované zvyčajne prevodom na bankový účet.

Splatnosť pôžičiek je rôzna. V prípade malej pôžičky do 200 € väčšinou 14 dní. V prípade, že nezvládate svoje splátky platiť a nemáte peniaze na vrátenie dlhu tak si môžete požiadať o predĺženie splatnosti úveru.

V prípade väčšej krátkodobé pôžičky môže byť splatnosť 21 alebo 30 dní.

Názor na “Pôžička 700 do hodiny

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.