Pôžička bez poplatku

od autora: | 3. septembra 2015

pôžička bez poplatku vopredChýbajú Vám peniaze a radi by ste si krátkodobo vypožičali pár stoviek eur ? V tom prípade nie je nič jednoduchšie než sa obrátiť na niektorú nebankovú spoločnosť, ktorá poskytuje krátkodobé pôžičky pred výplatou. Na trhu s finančnými produktmi takýchto firiem funguje veľké množstvo. Kto Vám ale požičia aj bez poplatku vopred ?

SMS pôžička bez poplatku vopred


Pôžičky bez registračných poplatkov, ktoré si môžete vybaviť ihneď po internete ponúka niekoľko firiem.

Na trhu nájdete aj množstvo firiem, ktoré u nás požičiavajú ľuďom už pár rokov a za tú dobu už majú tisícky spokojných klientov. Ich výhody spočívajú predovšetkým v rýchlosti, nízkych poplatkoch a výhodných bonusom.

Takým bonusom je napríklad pôžička ihneď na účet zadarmo. Neveríte, že niekto požičiava peniaze len tak, bez navýšenia?

Samozrejme, že pôžičky bez poplatkov vopred majú aj svoje nevýhody. Patrí medzi ne predovšetkým nízka maximálna cieľová suma. Požičať si tu môžete len 200 €.

Ďalším parametrom je potom krátka doba splatnosti – tá je maximálne 21 dní. U niektorých spoločností  si však môžete splatnosť za poplatok predĺžiť o niekoľko dní.

Sprostredkovanie úverov prebieha tak, že vyplníte krátky formulár cez internet a tým si vlastne podáte žiadosť. Potom len počkáte na podklady k zmluve (ak ste novým klientom), vytlačíte ich, podpíšete a pošlete k nebankovej spoločnosti. Tam vašu žiadosť schvália čo najrýchlejšie ako to len bude možné.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.