Archív kategorií: Pôžička do výplaty

Súkromný investor ktorý naozaj požičia peniaze

Súčasná finančná situácia je v mnohých rodinách pomerne zúfalá. Peňazí sa nedostáva, zamestnanie je často neisté, ak vôbec nejaké je. A ak si chcete požičať peniaze, narazíte na problém. Banky vám nepožičajú, nebankové spoločnosti zvyčajne na vysoký úrok alebo za vyššie náklady (RPMN), Určitým východiskom môže byť pôžička od súkromného investora. Súkromný investor ktorý naozaj… Čítať viac »

Nebankové pôžičky do výplaty

Potrebujete peniaze na opravu auta a výplata je ešte ďaleko? Alebo by ste si radi urobili výlet alebo krátku dovolenku, ale nemáte dostatok hotovosti? V dnešnej dobe už to nie je žiadny problém, ak máte zamestnanie alebo stály príjem, potom si môžete jednoducho požiadať o pôžičku v nebankovej spoločnosti a získať tak peniaze často aj… Čítať viac »

Super pôžička pred výplatou

Ak nemáte dostatok peňazí, keď doslova nevyjdete s pravidelným mesačným príjmom ako rodina pred výplatou a potrebujete každý mesiac naviac desať alebo sto eur, nemusíte si v žiadnom prípade viazať slučku okolo krku alebo vymýšľať iné krkolomnejšie riešenia. Super pôžička pred výplatou totiž môže byť Vaša spása …