Pôžička na sto percent pre dôchodcov

od autora: | 2. septembra 2015

pôžičky pre dôchodcovAj keď sa to možno na prvý pohľad nezdá, dôchodcovia majú celkom veľkú šancu, že získajú pôžičku, akú potrebujú. Ponuka úverov pre seniorov je teda značná, pokiaľ nepresahujú určitú vekovú hranicu, ktorá býva okolo 75 rokov.

Dôvodom, prečo je schvaľovateľnosť pôžičiek a úverov pre dôchodcov tak vysoká je to, že dôchodcovia majú pravidelný príjem, ktorý im zabezpečí možnosť bezproblémového splácania dlhu. Pôžička na sto percent pre dôchodcov.

Rýchle pôžičky pre seniorov a invalidných dôchodcov


Dôchodcovia pri nedostatku peňazí využívajú väčšinou menšie krátkodobé pôžičky, ktoré si dohodnete pohodlne napríklad aj online cez internet.

Ide o typ SMS pôžičky, ktorá vám môže zabezpečiť až 1 000 € rýchlo na kratšiu dobu, väčšinou na pár týždňov, maximálne na pár mesiacov.

SMS pôžičky pre dôchodcov ale nenájdete v ponuke bánk, musíte sa obrátiť na nebankový sektor, kde pôsobia firmy ako Provident alebo Tommy Stachi. Tie ale požičiavajú vyššie sumy, ktoré sú pre dôchodcov často až zbytočné a nevýhodné.

Fínske sms pôžičky môžu dôchodcom zabezpečiť len malú sumu na krátku dobu, takže nepreplatíte nijako výrazne. Väčšinou je možné zabezpečiť si malú pôžičku s preplatkom v hodnote pár desiatok eur, maximálne preplatíte vyššie desiatky eur.

Tento typ pôžičiek nájdete napríklad u firiem ako Perfect Money, Dollar Financial Slovakia alebo od spoločnosti Ferratum. Ferratum ponúka rôzne pôžičky od 50 do 350 € s poplatkom alebo bez registračného  poplatku.

Väčšinou sú vlastnosti ich pôžičiek podobné, ľahké vybavenie po internete a rýchle schválenie v pracovné dni počas niekoľkých desiatok minút.

Peniaze zvyčajne obdržíte prevodom na účet v priebehu pár dní od podania žiadosti.

U týchto typov pôžičiek si dôchodcovia zvyčajne môžu, v prípade nedostatku peňazí, dobu splatnosti predĺžiť.

Platí sa za to poplatok (u Perfect Money až pri splatení celkového dlhu), ktorý je ale často podobne vysoký ako úrok za klasickú pôžičku. U Ferratum si ale vďaka tejto službe môžete celkovú splatnosť predĺžiť skoro až o 3 mesiace.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.