Pôžička od Fio Banky – pre študentov

od autora: | 3. septembra 2015

fio banka pôžička pre študentovAj keď Fio banka nepatrí medzi tie najväčšie a najznámejšie banky, ktoré by ste poznali z reklám, má stále viac spokojných klientov a to predovšetkým vďaka kvalite a ponuke svojich finančných služieb.

Nepatrí možno medzi úplne klasické bankové domy, medzi ich služby patrí tiež možnosť zaujímavých investícií formou investovania napríklad do akcií.

To, na čo sa však chceme zamerať v dnešnom článku sú pôžičky a úvery, ktoré má Fio banka k dispozícii vo svojej ponuke. Pôžička od Fio Banky – pre študentov.

Požičiavanie peňazí je stále obľúbeným spôsobom, ako získať potrebné finančné prostriedky či už potrebujete požičať na bývanie, na štúdium alebo na zaplatenie iných dlhov. Ľudia spohodlneli a miesto zarábaní peňazí si ich radšej požičajú a potom splácajú.

V niektorých prípadoch, a to práve predovšetkým v bankách, sú našťastie úrokové sadzby aspoň v rozumnej miere a tak nejde o úžernícke pôžičky ako v prípade niektorých nebankových pôžičiek a ich úrokov.

Aké pôžičky Fio banka ponúka?


Fio banka má v ponuke niekoľko typov úverov. Pre tých, ktorí majú u tohto bankového domu už zariadený svoj ​​vlastný bankový účet, je možné vybavenie kontokorentu či konsolidácie pôžičiek. Veľmi obľúbenou je aj pôžička pre študentov.

Kontokorentný úver je služba určená tým, ktorí by radi využili možnosť dostať sa na svojom účte do mínusu.

Okrem kontokorentných úverov ponúka Fio banka tiež pôžičky na podnikanie. Nemusíte tak vždy využívať klasické dotácie, ale môžete si zabezpečiť finančné prostriedky pre štart svojho podnikania práve takto, formou Fio pôžičky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.