Pôžička od súkromnej osoby ihneď

od autora: | 22. septembra 2015

pôžička od súkromnej osoby ihneďPôžičky môžu mať rôznych poskytovateľov. Všeobecne nimi sú banky, nebankové spoločnosti a súkromné ​osoby. Priblížime si poslednú menovanú skupinu pôžičiek a jej výhody a nevýhody. Pôžička od súkromnej osoby ihneď.

O pôžičke od súkromnej osoby ihneď


Pôžičky od súkromnej osoby ihneď majú na finančnom trhu silné zastúpenie. Môže ich poskytovať prakticky ktokoľvek, kto má kapitál, ktorý akurát nepotrebuje. Vďaka početným inzertným webom, kde sa stretáva ponuka pôžičiek s ich dopytom, si ľudia môžu ľahko vyhľadať rôzne pôžičky od súkromných osôb.

peniaze-ihned-na-rukuKaždá osoba poskytujúca pôžičky si samozrejme svoje produkty môže nastaviť podľa seba, čo znamená, že sa jednotlivé finančné produkty líšia podmienkami, maximálnu čiastku, dobou splatnosti atď.

Môžete si vybrať podľa toho, čo od pôžičky potrebujete. Aby ste sa nemuseli preberať všetkými inzerátmi na pôžičky od súkromnej osoby ihneď, čím by ste stratili veľké množstvo času, môžete si na početných inzertných weboch nastaviť parametre do vyhľadávača a prechádzať len ponuky, ktoré vás skutočne zaujímajú.

Pôžičky od súkromnej osoby ihneď sa dojednávajú na základe zmluvy či zmenky. V oboch prípadoch si dajte pozor, aby dokument obsahoval všetko, čo má, a nezvýhodňoval vás spôsobom, ktorý ste si nedohodli. Opatrnosti nie je nikdy nazvyš.

Výhody pôžičky od súkromnej osoby ihneď

Pôžičky od súkromnej osoby ihneď sú rozrastajúcou sa skupinou pôžičiek. A prečo by vás mala osloviť? Zhrňme si jej hlavné výhody:

variabilita: Pôžičky od súkromnej osoby ihneď vám ponúkajú mnohí investori, takže ponuka je veľká. Ak si zadáte svoje parametre do vyhľadávačov, s najväčšou pravdepodobnosťou nájdete súkromnú osobu, ktorá vám vyhovie.

rýchla pôžička 20 eur rýchlosť: Súkromné ​​osoby nepreverujú žiadateľa ako banky alebo nebankové spoločnosti. Vďaka tomu je pôžička urýchlená. Ak si budete chcieť požičať skutočne rýchlo, nájdite si produkt, ktorý má priamo v názve pôžička od súkromnej osoby ihneď.

individuálna dohoda: Aj keď máte špecifické podmienky pre pôžičku, ktorú pre svoje účely potrebujete, pravdepodobne sa s niektorou zo súkromných osôb, ktoré pôžičky ponúka, dohovoríte.

ľahká dostupnosť: Vďaka tomu sa na ne obracajú ľudia nemajúci úspech so svojou žiadosťou u bánk či nebankových spoločností.

Nevýhody pôžičky od súkromnej osoby ihneď

Pôžičky od súkromných osôb ihneď sú rozmanité, takže je ťažké hľadať univerzálne nevýhody spoločné pre túto skupinou pôžičiek. Líšia sa aj svojím úrokom. Niektorí ponúkajú solídne úroky, u iných môžu byť požiadavky značne prehnané.

Všeobecne je nevýhodou pôžičiek od súkromných osôb, že ich môže poskytovať prakticky ktokoľvek. Ide o ľudí, o ktorých ste na rozdiel od bánk a niektorých nebankových spoločností, nikdy nepočuli. Musíte preto byť viac opatrní. Nie každý, kto vám ponúkne na internete pôžičku, je seriózny.

Nájdete aj rôznych podvodníkov. Dávajte si dobrý pozor. Skúste si nájsť referencie a predovšetkým veľmi starostlivo čítajte zmluvu o pôžičke alebo zmenku.

O zmenke

Zmenky sú dokumenty, ktoré sa skvele hodia pre zabezpečenie záväzkov. Preto sa často využíva pri dojednávaní pôžičiek od súkromnej osoby ihneď.

Zmenka predstavuje písomný doklad o finančnom záväzku. Ide o obchodovateľný cenný papier, na základe ktorého vzniká záväzok, na základe ktorého bude zaplatená suma na zmenke vo stanovej dobe a podľa ďalších údajov vyplývajúcich zo zmenky.

zákon o spotrebiteľských úverochPoužívanie zmeniek vyplýva zo zákona. Musí mať vždy písomnú podoba a má svoje povinné údaje. Nie je však udaná konkrétna podoba zmenky, teda jej forma.

Z údajov na zmenke musí byť (zo zákona): označenie dokumentu slovom “Zmenka”, príkaz zaplatiť sumu, meno dlžníka, splatnosť zmenky, miesto splatnosti, dátum a miesto vystavenia, vlastnoručný podpis.

Medzi výhody zmeniek patrí to, že je jej použitie jednoduché a dáva jasné právo na vymáhanie záväzku. Je však nutné si pri podpise zmenky dať pozor. Ak bude niečo chýbať z náležitostí, ktoré vyžaduje zákon, je zmenka neplatná.

Zmenky delíme na dve základné skupiny:

vlastné: U tejto zmenky sa jej vystaviteľ zaväzuje, že uhradí finančnú čiastku, ktorá je uvedená na dokumente. Používa sa nielen u pôžičiek, ale aj na zabezpečenie platby na dodávku služieb či tovaru. V druhom prípade ide o obchodné zmenky. Rozlišujeme tiež bianco zmenky, lehotové visazmenky, zmenkové vlastné zmenky atď.

cudzie: Vystaviteľ zmenky dáva príkaz tretej osobe, ktorá za neho má zaplatiť zmenku, a to v určitej lehote a na určitom mieste. Oba údaje sú uvedené na zmenke. Rozlišujeme tiež zmenku cudziu na vlastný poriadok. Znamená to, že ten, kto vystavil zmenku, je zároveň veriteľ.

32 názorov na “Pôžička od súkromnej osoby ihneď

 1. Jana

  Dobrý deň ,
  Súrne potrebujem požičať 40 000 eur ….poprosím nechcem platiť nič dopredu a hľadám naozaj ochotného človeka

 2. Jaroslav Jasenčák

  Dobrý deň,
  potrebujem ihneď na zmenku 5500.-EUR. Iba na týždeň – dva teraz. Možne je dohoda na opakovanu pravidelnu vypomoc na týždeň až 3 mesiace. Potrebujem pravidelne vypomoc na nakup tovaru pre konkretneho zakaznika po jeho objednavke/zmluve. Všetko len pre realnych dlhodobych zakaznikov.
  Dakujem za pripadnu pomoc.

 3. Katarina

  Dobry den..Potrebovala by som uver vo vyske 10 000€. Je to velmi surne…Pomohol by my niekto? Na polatky vopred za vybavenie pozicky nemam peniaze..Dakujem.

 4. Maria

  Dobry den potrebujem surne poziciat 5000eur vedela by som splacat 500eur mesacne , od sukromneho investora dakujem

 5. zdenka

  potrebujem surne pozicat aspon 1000eur prosim mame nedoplatky na el a plyne prosim dobrého cloveka ktori mi pozicia splacat bi som mohla po 100eur mesacne dakujem za akukolvek pomoc velmi sa bojim co bude ak bi som splatila tieto veci tak aspon mozem kludne spavat

 6. Anna

  Dobry den,prosim Vas nutne potrebujem pozicat 1500 euro.Som uplne zufala.Prosim o pomoc……

 7. Patrik

  Dobry den surne potrebujemfinancu pomoc z mojou rodinou z priatelkou cakame babo je v 37tizdni a majitel domu v ktoti mame v prenajme nam povedal z hodini nahodinu ze mame vipadnut surne potrebujem financnu pomoc aspot 1000e na druhi najom dakujem pato

  1. Ivan

   Dobrý deň, potrebujem súrne pôžičku na vyplatenie dovolenky 200 eur peniaze budem mat do dvoch týždňov na účte len dovolenku potrebujem vyplatiť teraz.

 8. Ildikó

  Veľmi pekne vás žiadam o pôžičku 65 000 eur na vyplatenie starých uverov..prosím pomôžte mi, už som zúfalá..nikto mi nevie pomôcť..ďakujem..Birasová

 9. Maja

  Dobrý deň. Vie mi niekto požičať 1500€. Mesačne viem splácať 100€. Ďakujem

 10. Danuse Geletova

  Dobrý deň.
  Prosím velmi súrne potrebujem požičku vo výške 1 500Eur.
  Som dochodca z Bratislavy s pravidelným príjmom.
  Prosím bez poplatku dopredu a potrebujem súrne.
  Dakujem Geletová

 11. Dana

  Dobry den najde sa tu niekto kto mi skutocne ferovo pozicia splacat viem potrebujem surne 15000 eur nemam nehnutelnost a vopred nic neplatim dakujem

 12. Livia

  Dobrý deň potrebovala by som požičať 10000.na vyplatenie dlhov môžem ručiť nehnuteľnosťou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.