Pôžička pre začínajúcich podnikateľov

od autora: | 2. septembra 2015
5/5 - (6 votes)

pôžička pre podnikateľovAby veritelia pokryli čo najväčší rozsah dopytu na trhu, začali optimalizovať jednotlivé úverové produkty, podľa skupiny žiadateľa. Podmienky a záväzky stanovenej dohody sa líšia v závislosti na skupine žiadateľa. Medzi ne patrí aj pôžička pre začínajúcich podnikateľov, ktorá je špecifická najmä tým, že jej prostredníctvom možno dosiahnuť aj relatívne vysokých súm. S nimi je možné refinancovať váš podnikateľský zámer a dodať mu na šťave pri ďalšej expanzii. Pôžička pre začínajúcich podnikateľov.

Rovnako ako u väčšiny finančných produktov, je ponúkaná pôžička pre začínajúcich podnikateľov veľkou škálou spoločností naprieč bankovým aj nebankovým spektrom. Jednou z možností je zriadenie pôžičky na pobočke poskytovateľa, ale posledné trendy vo vývoji pôžičkového trhu naznačujú, že väčšina žiadateľov preferuje v poslednom čase skôr vybavenie pôžičky online. Prostredníctvom jednoduchého formulára môžete kontaktovať poskytovateľa a následne sa s ním môžete osobne dohovoriť na podmienkach udelenia pôžičky.

Pôžička pre začínajúcich podnikateľov je úverový produkt ktorý býva vyhodnotený v troch prevedení a to krátkodobý, strednodobý a dlhodobý úver. Pomenovanie produktov sa môže líšiť medzi jednotlivými poskytovateľmi. Jej parametre sa však často zhodujú.

Investíciám do firmy sa môžete posunúť k vyšším zárobkom. Avšak dôležité je mať dostatok informácií, pred každým uzavretím zmluvy.

Krátkodobá pôžička


Krátkodobá pôžička pre začínajúcich podnikateľov býva zvyčajne splatná do 1 roka od podpisu zmluvy. Tento produkt je vhodný napríklad v situácii kedy podnikateľ musí zaplatiť pohľadávky k dodávateľovi a vo chvíli keď ešte nemá dostatok peňazí od odberateľov.

Strednodobá pôžička

Strednodoá pôžička býva udeľovaná spravidla na obdobie od 1 do 4 rokov. Poskytovatelia zvyčajne hodnotia doterajšie zisky klienta a rozhodujú sa tiež podľa typu podnikania klienta. Finančný obnos získaný touto cestou býva používaný k nízko-nakladovým investíciám do firmy.

Dlhodobá pôžička

Dlhodobá pôžička sa udeľuje na obdobie od 4 rokov a viac. Peniaze, ktoré si podnikateľ požičia môžu byť investované do rozsiahlejšej investície. V prípade, že si budete chcieť zriadiť túto pôžičku, odporúčame si dôkladne premyslieť váš finančný plán. V prípade ak by investícia nemala požadovaný efekt, je potrebné mať vždy pripravené zadné vrátka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.