Pôžička pred výplatou až do 400 eur

od autora: | 3. septembra 2015
5/5 - (7 votes)

pozicka-pred-vyplatouDostali ste sa do problematickej finančnej situácie, ktorá si vyžaduje úver? Požičať si v dnešnej dobe môžete nielen v banke, kam mieri väčšina ľudí, ale využiť možno tiež ponuku nebankových spoločností. Tieto spoločnosti ponúkajú síce často oveľa menšie úvery, než o aké si môžete požiadať v banke, avšak ich dohodnutie je veľmi jednoduché a peniaze od nich môžete získať vďaka zrýchlenému bankovému prevodu už počas 24 hodín. Pôžička pred výplatou až do 400 eur.

Na trhu existuje viacero nebankových spoločností, ktoré požičiavajú ľuďom, ktorým chýbajú peniaze do výplaty. Práve z tohto dôvodu nie je najvyššia cieľová suma nijako závratne vysoká, stáli klienti si tu môžu požiadať o pôžičku do 400 €.

Výhody pôžičky pred výplatou do 400 eur


Prečo sú ale rýchle pôžičky do výplaty medzi klientmi tak obľúbené? Dôvodov je niekoľko. Jednak medzi ne patrí veľmi mierne požiadavky na bonitu klienta. Klienti zvyčajne u takéhoto typu pôžičiek totiž pri vybavovaní nemusia dokladať výšku svojich príjmov a nemusia sa ani nijako zaručovať.

Oproti konkurenčným nebankovým pôžičkam je potom táto pôžička pred výplatou výhodná v tom, že je úplne bez poplatkov vopred.

Prvá pôžička zadarmo

Ďalšia výhoda vás čaká v prípade, že ste zákazníkom, ktorý si u podobných nebankových spoločnosti ešte nikdy nepožičiaval. Noví zákazníci majú zvyčajne prvú pôžičku úplne zadarmo, nemusí platiť ani euro navyše na úrokoch.

Jednoduchá online žiadosť

Tento typ pôžičky si môžete jednoducho vybaviť podaním online žiadosti priamo z pohodlia Vášho domova.

6 názorov na “Pôžička pred výplatou až do 400 eur

 1. Norbert

  Dobrý deň
  Velmi nutne potrebujem väčší úver aby som vedel vyplatit všetky dlžoby a platit jeden úver z nižšou splátkou
  Vopred poplatky neplatím!

 2. Milan Varga

  Zdravím, potrebujem požičať 100000 eur vopred platiť nič nebudem, som zamestnaný, príjem mam dobrý, mam aj dôchodok, len mam v omeškaní úvery, lebo ich mam aspoň 15 plus hypotéku, potrebujem to stiahnuť na jeden úver s tým problém splácať nebudem mat. Ponúknite mi možnosti. Dakujem

 3. Anna

  Dobry potrebujem pozicat 20000 na vyplatenie vsetko a platit len jednu poprosim ponuknite mi moznosti….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.