Pôžičky ihneď na ruku

od autora: | 3. septembra 2015
5/5 - (13 votes)

pôžičky ihneď na ruku dnesTakmer každý sa raz dostane do finančnej krízy. Potrebujete zaplatiť mimoriadne výdavky? Napr. oprava auta, alebo potrebujete peniaze na dovolenku? V dnešnej dobe nie je taký problém zohnať pôžičku. Môžete si požičať v banke, alebo u nebankových spoločností.

Nebankové spoločnosti ponúkajú výhodné SMS pôžičky. Zriadenie SMS pôžičky je najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako získať peniaze. Jednou z výhodných pôžičiek je pôžička ihneď na ruku.

Pre koho je táto pôžička vhodná?


Pôžičku si môže zriadiť takmer každý. Stačí spĺňať niekoľko podmienok, ktoré si urči daná nebanková spoločnosť napr. vek 18 rokov a spôsobilosť na právne úkony.

Niektoré spoločnosti ponúkajú pôžičky aj pre nezamestnaných, alebo pre tých, ktorí sú v registri dlžníkov a nemôžu si teda u banky vziať pôžičku.

Ako si zriadiť úver ?

Zriadenie je veľmi jednoduché, nezaberie ani 30 minút a peniaze získate už do 24 hodín od podania žiadosti. Stačí mať mobilný telefón, alebo internet. Máte 2 možnosti, ako si zriadiť úver:

  •      zaslaním SMS správy
  •      vyplnením online formulára, ktorý nájdete na internetovej stránke danej spoločnosti

Počas niekoľkých minút vám príde odpoveď, v ktorej sa dozviete, či bola vaša pôžička schválená alebo zamietnutá. Niektoré spoločnosti požadujú registráciu a registračný poplatok, ktorý činí 1 € .

Pôžičku ihneď na ruku  ponúka hneď niekoľko spoločností či už v bankovom alebo aj v nebankovom sektore.

Názor na “Pôžičky ihneď na ruku

  1. Attila JAKAB

    Dobry surne by som potreboval6000eura na vyplatenia moje dlhy a eexekucie,robim na dobu neurcitu mesacny prijem mám 500 mozem platit kazdy mesiac 70eurm

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.