Pôžičky od úžerníka ihneď

od autora: | 2. septembra 2015

pôžičky od užernikaNie každý má vždy toľko peňazí, koľko by v aktuálnej situácii potreboval. Najhoršie potom je to, keď nás zastihne ešte nejaká nepríjemná situácia ako je choroba alebo porucha na aute, ktorá naruší náš rodinný rozpočet, čo je potrebné nejako riešiť.

Ten kto však nemá nasporené žiadne finančné úspory má väčšinou problém a musí si peniaze niekde požičať. Pôžičky od úžerníka ihneď.

Bohužiaľ nie vždy sú možnosti také, aké by sme si predstavovali. Niekedy nás od výhodnej pôžičky delí zápis v registroch dlžníkov, inokedy si nemôžeme požičať pretože by sme nemali na splácanie.

V poslednej dobe sa však práve pre takých klientov ukázalo jedno riešením a tým môžu byť rýchle sms pôžičky.

Ide síce často o pôžičky, ktoré vyzerajú ako od úžerníkov, niektoré sms pôžičky majú úrok až okolo 30 %. Pri krátkej dobe splatnosti a nízkej cieľovej sume je to však relatívne nízka suma, často len v hodnote pár eur.

Formou týchto menších pôžičiek od úžerníkov možno skoro ihneď získať čiastky od 20 do 500 €. Na finančnom trhu pôsobí množstvo nebankových spoločností, u ktorých si môžete pôžičku objednať. Mnoho z nich ponúka dokonca sms pôžičky aj cez víkend, takže požičať si u nich môžete nonstop. Vďaka tomu, že sa žiadosť podáva cez internet, vyplnením online formulára je to asi najpohodlnejší spôsob, ako okamžite získať pôžičku akú potrebujete.

Pre niekoho môže byť nepríjemné to, že je obmedzený kratšou dobou splatnosti. Tá je niekedy len okolo 21 dni. Niektoré spoločnosti vám pôžičku poskytnú aj napríklad až na 40 dní a splácať začnete až potom. Existujú aj také, kde za požičané peniaze začnete splácať až po 3 mesiacoch.

Väčšina z poskytovateľov pôžičiek od úžerníkov ihneď posiela peniaze rýchlym bankovým prevodom. Pre tých, ktorá nemajú bankový účet je možnosťou nechať si peniaze poslať poštovou poukážkou, síce sa tým doba doručenia peňazí asi o deň až dva oneskorí, ale stále to však nie je najhoršie.

6 názorov na “Pôžičky od úžerníka ihneď

  1. Nikola Piovarčiová

    Dobry den potrebovala by som pozicku vo vyske 4000 euro najde sa niekto kto by mi vedel pozicat aj napriek tomu ze mam zaznam v bankovom a nebankovom registri ?

  2. vojto

    Dobry potrebujem 1400€.dalo by sa nieco poriesit??? Potrebujem rychlo a surne tie peniaze…pomozte.dakujem……

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.