Pôžičky pre dôchodcov do 80 rokov

od autora: | 4. septembra 2015
5/5 - (10 votes)

pozicky pre dochodcov do 80 rokovV dnešnej dobe je veľmi ťažké vyjsť s peniazmi. Čo ale taký seniori, ktorí vynaložia celý svoj dôchodok na bývanie, jedlo, lieky a nezostane im napríklad na opravu auta a na ďalšie neočakávané výdavky. V tomto prípade sú tu pôžičky pre dôchodcov do 80 rokov od nebankových spoločnosti.

Dohodnúť si takúto pôžičku už dnes nie je nič zložitého, zriadenie je veľmi jednoduché a časovo nenáročné.
V prípade, že si chce penzista požičať peniaze v banke, musí počítať so zdĺhavým papierovaním. Niekedy je aj tak všetko zbytočné a pôžička pôžička pre dôchodcov do 80 rokov nebude schválená.

Pre dôchodcov aj seniorov


Pôžička pre dôchodcov do 80 rokov teda podáva pomocnú ruku penzistom, ktorí sú v ťažkej finančnej situácii a potrebujú peniaze čo najrýchlejšie a čo najjednoduchším spôsobom.

Výhodou pôžičky pre dôchodcov do 80 rokov je, že nemusia platiť žiadne zbytočné poplatky vopred a nemusia sa ani nikde registrovať. Pôžička pre dôchodcov je neúčelová, nemusíte nijako dokladať, za akým účelom bola požičaná hotovosť vynaložená.

Peniaze môžete teda využiť na čokoľvek. Aby ste získali pôžičku, nemusíte ručiť majetkom ani hľadať ručiteľa. Stačí len, aby ste vedeli, akú vysokú sumu a na ako dlho si chcete požičať.

Ako získať pôžičku?

Postačí len vyplniť online formulár, ktorý nájdete na internetovej adrese danej spoločnosti. Vo formulári vyplňujte len najnutnejšie informácie, ktoré sa vzťahujú k žiadosti o pôžičku.

Hneď ako žiadosť dorazí, ihneď sa na vás obráti pracovník, ktorý vás bude informovať o ďalších krokoch. Ak bude vaša žiadosť schválená, peniaze vám budú zaslané na váš bankový účet.

Aby bola vaša žiadosť o pôžičku schválená, musíte spĺňať určité podmienky, ktoré si stanovuje daná nebanková spoločnosť. Musíte byť svojprávni a musíte mať trvalé bydlisko na území Slovenskej republiky.

Každý klient, ktorý si požičiava si môže vybrať termín splatnosti. Peňažnú sumu možno uhradiť buď prevodom na bankový účet, alebo ju môžete splatiť na pobočke Slovenskej pošty. V prípade, že nebudete môcť zaplatiť splátku v termíne, kontaktujte servis a pracovníci s vami dohodnú ďalší možný termín splátok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.