Pôžičky pre mamičky na materskej dovolenke

od autora: | 4. septembra 2015
5/5 - (19 votes)

pôžička pre mamičkyPotrebujete si rýchlo požičať peniaze? Hľadáte niekoho, kto vám požičia ihneď aj bez zbytočného a zdĺhavého vybavovanie? V takom prípade môžete vyskúšať nový typ krátkodobé fínskej pôžičky. Pôžičky pre mamičky na materskej dovolenke.

Jedná sa o úver, ktorý je zatiaľ ponúkaný len nebankovými spoločnosťami. Tieto malé nebankové pôžičky sú ponúkané ľuďom, ktorí si chcú požičať len niekoľko stoviek eur a peniaze potrebujú naozaj na krátku dobu – iba niekoľko týždňov.

Práve z týchto dôvodov sú tieto úvery využívané ako pôžičky pre ľudí na materskej dovolenke, pretože práve mamičky sa často dostávajú do problematických finančných situácií. Finančnú situáciu môžu zhoršiť aj neočakávané a závažné choroby ako napr. myómy maternice, pretrhnutie maternice a maternicové polypy.

Pre mamičky na materskej dovolenke totiž nie sú vhodné väčšie bankové úvery – jednak banky vyžadujú bonitu a veľa dokladov a ďalšou nevýhodou je to, že ponúkajú pôžičky s vysokými cieľovými čiastkami a klientky by tak zbytočne platili úroky za peniaze, ktoré by nevyužívali.

Z toho dôvodu môžu byť tieto fínske pôžičky jedným zo spôsobov, ako ušetriť peniaze pri požičiavaní.

Peniaze na účet ihneď


Pôžičky pre mamičky na MD sú ponúkané v takých variantoch, aby boli dostupné pre všetkých klientov – teda aj pre tých, ktorí nemajú vlastné bankové konto. Týmto ľuďom môže peniaze doručiť až priamo domov poštový kurier.

Pre tých, ktorí majú vlastný bankový účet je samozrejme rýchlejší bankový prevod. Vďaka tomu, že overené nebankové spoločnosti využívajú služby viacerých bánk je prevod veľmi rýchly a vy tak môžete mať peniaze na účte ešte dnes.

Dôležitým parametrom týchto nebankových pôžičiek je samozrejme úroková sadzba. Tá sa však u týchto pôžičiek počíta do poplatku, ktorý jednorázovo zaplatíte pri splácaní dlhu. Výška poplatku sa líši podľa poskytovateľa pôžičky, väčšinou však tvorí niekoľko desiatok percent z požičanej sumy.

Názor na “Pôžičky pre mamičky na materskej dovolenke

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.