Provident pôžičky – dlžníci

od autora: | 4. septembra 2015
5/5 - (8 votes)

provident pôžičky - dlžníciNa internete sa v dnešnej dobe môžete stretnúť s mnohými ponukami nebankových spoločností, ktoré vám požičajú peniaze. Nie vždy však človek vie, či sa jedná o overené a solídne spoločnosť, ktoré vám naozaj požičajú peniaze a nechcú vás iba podviesť. Jednou z takýchto firiem je aj známa nebanková spoločnosť Provident Financial. Provident pôžičky – dlžníci.

Táto nebanková spoločnosť ponúka úvery v strednej výške každému.  Môžete si tu požičať sumu do 300 €, avšak tí, ktorí chcú viac peňazí môžu využiť finančných prostriedkov v hodnote až 3 000 €.

Ako získať pôžičku Provident?


Všetky informácie o pôžičke Provident môžete nájsť priamo na stránkach tohto poskytovateľa. Tam je dostupná online žiadosť o pôžičku a aj kalkulačka poplatkov a splátok. Na webe si tiež vyberiete, ktorú z variantov úveru budete chcieť.

Dostupná je hotovostná pôžička, ktorú možno získať veľmi rýchlo, aj už do druhého dňa. Peniaze vám totiž doručí obchodný zástupca firmy Provident, ktorý s vami vybaví všetky formality.

V prípade, že si zvolíte hotovostný úver budete splácať dlh aj v hotovosti, zástupcovi, ktorý ho od vás bude pravidelne (pravdepodobne 1krát týždenne) vyberať.

Druhou možnosťou je vybrať si bezhotovostnú pôžičku. Proces získania tohto typu úveru je o niečo dlhší, ale oplatí sa, ak máte vlastný bankový účet. Na poplatkoch totiž ušetríte značné množstvo peňazí.

U Provident Financial si môžu požičať aj ľudia s horšou bonitou, ktorým v banke nepožičajú. Je však podstatné, či sú klienti dlžníci u Provident. V prípade, že tomu tak je, im táto spoločnosť veľmi pravdepodobne ďalší úver neschváli.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.