Provident pôžičky – majú dlžníci šancu?

od autora: | 3. septembra 2015
4.5/5 - (8 votes)

provident-dlžníciNebankové pôžičky sú pre mnoho klientov jediným spôsobom, ako môžu získať finančné prostriedky na zapožičanie na určitú dobu a tým tak môžu vyriešiť svoj ​​nedostatok peňazí v hotovosti. Banky samozrejme stále požičiavajú a dokonca väčšinou so zaujímavým úrokom, avšak bohužiaľ nie každý zo zákazníkov má možnosť využiť ich služby.

Príčinou tohto problému je totiž bonita klienta, ktorú banky preverujú. Dlžníci tak môžu mať napríklad problém, pretože už sú zapísaní v registroch dlžníkov, či už ide o registre bankový alebo napríklad o register SOLUS. Provident pôžičky – majú dlžníci šancu?

Zápis v registroch môže dlžníkom robiť problémy niekoľko rokov, preto musia skúšať rôzne nebankové spoločnosti.

Medzi jednu z najznámejších firiem tohto typu rozhodne patrí úverová spoločnosť Provident Financial, ktorá požičiava ľuďom čiastky v hodnote stoviek eur.

Požičať si tu môžete peniaze na účet, alebo si môžete dohodnúť stretnutie s ich obchodným zástupcom, ktorý Vám peniaze privezie až domov v hotovosti.

Nižšie požiadavky u Provident pôžičky


Oproti bankám má Provident na svoje pôžičky oveľa menšie požiadavky a podmienky pre schválenie žiadosti. Ako sa môžete dočítať na ich stránkach, Provident ponúka a schvaľuje pôžičky tým, ktorí môžu preukázať svoju totožnosť (býva teda na Slovensku, pre cudzincov Provident pôžičky neponúka) a majú pravidelný príjem.

A čo dlžníci?

Provident Financial s.r.o. síce preveruje registre dlžníkov, avšak len niektoré. Je teda možné, ak ste mali problémy treba s bankou, že vám Provident pôžičku schváli a vôbec nezistí, že bolo s vašou platobnou morálkou v minulosti niečo problémové.

Tieto pôžičky si možno vziať väčšinou so splatnosťou na rok a viac. Záleží asi na tom, akú vysokú sumu si u Providentu požičiate. Minimálne úvery sú ponúkané v hodnote 150 €, najviac si možno požičať 3 000 €. Ako už sme spomenuli, možno si vybaviť ako bezhotovostnú pôžičku, tak aj hotovostnú pôžičku priamo do Vášho domu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.