Rýchla pôžička pre ľudí bez zamestnania

By | 2. septembra 2015
Rýchla pôžička pre ľudí bez zamestnania
5 (100%) 12 hlasov

rýchla-pôžička-pre-ľudí bez zamestnaniaZískať rýchlu pôžičku dnes nie je vôbec nič ťažké, ak spĺňate podmienku trvalého bydliska a aspoň nejakých pravidelných príjmov.

Okrem bankových inštitúcií vám môžu požičať nebankové spoločnosti alebo súkromní investori, takže si stačí len vybrať najvýhodnejšiu ponuku.

Problém je však v tom, keď máte zápis v registroch dlžníkov alebo ste bez zamestnania a tak nemôžete doložiť svoje príjmy. Kde vám požičajú aj bez nutnosti dokladovania potvrdenia o príjme? Rýchla pôžička pre ľudí bez zamestnania.

Nebanková SMS pôžička pre ľudí bez zamestnania


Vhodnou voľbou môže byť v niektorej situácie požičanie peňazí formou SMS pôžičky. Ide síce o malý úver, ktorý vám nezaistí nijaké závratné sumy peňazí, avšak aspoň pár stoviek takto môžete na krátku dobu získať.

Kto takéto pôžičky ponúka ?

U nás existuje niekoľko nebankových spoločností, ktoré majú rýchle SMS pôžičky v ponuke. Môžete si vďaka nim tak požiadať o pôžičky až do 1 000 €. Takúto pôžičku ponúka napríklad Crediton a menšie SMS pôžičky na účet ponúka Netcredit alebo Perfect Money.

Pre niekoho môže byť nevýhodou kratšia doba splatnosti, vďaka nej však nezaplatíte za navýšenie toľko, ale väčšinou len sumy v hodnote desiatok eur.

Úroková sadzba, teda vlastne navýšenie, ktoré sa plati za požičanie peňazí, je rozličná a mení sa podľa toho, na akú dlhú dobu si peniaze požičiate.
Veľmi často sa ale táto sadzba pohybuje v rozmedzí 10 – 30%. S predĺžením pôžičky sa však výdavky na úver výrazne navyšujú, pretože musíte zaplatiť poplatok za predĺženie.

Platia sa poplatky vopred ?

U väčšiny nebankových poskytovateľov SMS pôžičiek nemusíte dopredu platiť ani 1 €, niekde je však poplatok presne v tejto hodnote vyžadovaný kvôli overenie vlastníctva bankového účtu.
U firiem, ktoré požičiavajú s poplatkom 1 € dopredu je často oveľa rýchlejšie získanie peňazí, vaša pôžička tak môže byť vybavená už do 24 hodín.

Odporúčané články

Rýchla pôžička bez dokladovania príjmu Cítite sa trápne, keď sa Vás banka pri žiadosti o úver pýta na dokladovanie príjmov? Doklad si iste zoženiete, ale je to na úkor času. Ak sa chcete vy...
Ako sa vyhnúť rizikovým pôžičkám a rizikovým posky... Skoro každý sa stretol s tým, keď si ľudia zle požičali - u rizikového poskytovateľa pôžičky, čo rozhodne nie je dobrý krok. Takýto človek vám peniaze...
Nebankové pôžičky, ktoré si ľahko dohodnete cez in... Ak si chcete v dnešnej dobe požičať peniaze, nemusíte sa obracať na banky, ktoré po vás budú chcieť množstvo formalít a naozaj dobrú bonitu. Využiť mô...
Je pôžička od Tesco podvod? Naše skúsenosti V obchodnom dome ste mohli donedávna len nakupovať, zájsť do blízkej trafiky, mäsiarstva alebo kvetinárstva, ale to v dnešnej dobe tak celkom neplatí....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.