Rýchla pôžička pre ľudí bez zamestnania

od autora: | 2. septembra 2015

rýchla-pôžička-pre-ľudí bez zamestnaniaZískať rýchlu pôžičku dnes nie je vôbec nič ťažké, ak spĺňate podmienku trvalého bydliska a aspoň nejakých pravidelných príjmov.

Okrem bankových inštitúcií vám môžu požičať nebankové spoločnosti alebo súkromní investori, takže si stačí len vybrať najvýhodnejšiu ponuku.

Problém je však v tom, keď máte zápis v registroch dlžníkov alebo ste bez zamestnania a tak nemôžete doložiť svoje príjmy. Kde vám požičajú aj bez nutnosti dokladovania potvrdenia o príjme? Rýchla pôžička pre ľudí bez zamestnania.

Nebanková SMS pôžička pre ľudí bez zamestnania


Vhodnou voľbou môže byť v niektorej situácie požičanie peňazí formou SMS pôžičky. Ide síce o malý úver, ktorý vám nezaistí nijaké závratné sumy peňazí, avšak aspoň pár stoviek takto môžete na krátku dobu získať.

Kto takéto pôžičky ponúka ?

U nás existuje niekoľko nebankových spoločností, ktoré majú rýchle SMS pôžičky v ponuke. Môžete si vďaka nim tak požiadať o pôžičky až do 1 000 €. Takúto pôžičku ponúka napríklad Crediton a menšie SMS pôžičky na účet ponúka Netcredit alebo Perfect Money.

Pre niekoho môže byť nevýhodou kratšia doba splatnosti, vďaka nej však nezaplatíte za navýšenie toľko, ale väčšinou len sumy v hodnote desiatok eur.

Úroková sadzba, teda vlastne navýšenie, ktoré sa plati za požičanie peňazí, je rozličná a mení sa podľa toho, na akú dlhú dobu si peniaze požičiate.
Veľmi často sa ale táto sadzba pohybuje v rozmedzí 10 – 30%. S predĺžením pôžičky sa však výdavky na úver výrazne navyšujú, pretože musíte zaplatiť poplatok za predĺženie.

Platia sa poplatky vopred ?

U väčšiny nebankových poskytovateľov SMS pôžičiek nemusíte dopredu platiť ani 1 €, niekde je však poplatok presne v tejto hodnote vyžadovaný kvôli overenie vlastníctva bankového účtu.
U firiem, ktoré požičiavajú s poplatkom 1 € dopredu je často oveľa rýchlejšie získanie peňazí, vaša pôžička tak môže byť vybavená už do 24 hodín.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.