Rýchla sms pôžička pre študentov

od autora: | 4. septembra 2015

rýchla pôžička pre študentovVďaka mnohým nebankovým spoločnostiam si dnes môže požičať peniaze skoro každý a pôžičku tak môžu dostať aj študenti, ktorí nemajú možnosť dokladovania príjmov. Ideálne pre takúto situáciu je rýchla SMS pôžička pre študentov, ktorá je síce len na pár stoviek eur a na kratšiu dobu, avšak poplatky sú tu minimálne a často je možnosť získať pôžičku na účet zadarmo.

Ako táto pôžička funguje?


SMS pôžičky ktoré sú určené práve pre študentov, dôchodcov alebo nezamestnaných, teda pre všetky skupiny, ktoré majú problémy s preukazovaním svojich príjmov, vám zaistia čiastku väčšinou od 20 € až do 350 €.

Tieto pôžičky sa vybavujú online, požiadavky bývajú minimálne a preto je dohodnutie veľmi rýchle. Väčšinou nie je potrebné platiť žiadne poplatky vopred.

Peniaze z tejto pôžičky môžete maž už do 48 hodín od podania žiadosti.

Stáli klienti potom môžu mať peniaze na svojom účte už v deň podania žiadosti.

Na úverovom trhu nájdete viacero poskytovateľov rýchlych pôžičiek pre študentov. Tí vám zvyčajne ponúknu pôžičky od 30 € do 200 €, ktoré si môžete dojednať pohodlne vďaka online žiadosti.

Úroky sú tu už od 10% a to pri splatnosti jedného týždňa, s rastúcou dobou splatnosti sa úroky zvyšujú až ku 24%. Je tu možnosť predĺženia doby splatnosti, za poplatok, ktorý zaplatíte pri splátke dlhu.

Prvá pôžička zadarmo

Tieto rýchle SMS pôžičky sú pre nových klientov úplne zadarmo, úrok je teda 0%. Môžete si tak otestovať služby danej úverovej spoločnosti a požičať si takto až 100 €. Príjmy sa nepreukazujú, ale klienti sú čiastočne preverovaní, takže klienti so zlou bonitou úver nedostanú.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.