Rýchla sms pôžička pre študentov

By | 4. septembra 2015
Rýchla sms pôžička pre študentov
5 (100%) 7 hlasov

rýchla pôžička pre študentovVďaka mnohým nebankovým spoločnostiam si dnes môže požičať peniaze skoro každý a pôžičku tak môžu dostať aj študenti, ktorí nemajú možnosť dokladovania príjmov. Ideálne pre takúto situáciu je rýchla SMS pôžička pre študentov, ktorá je síce len na pár stoviek eur a na kratšiu dobu, avšak poplatky sú tu minimálne a často je možnosť získať pôžičku na účet zadarmo.

Ako táto pôžička funguje?


SMS pôžičky ktoré sú určené práve pre študentov, dôchodcov alebo nezamestnaných, teda pre všetky skupiny, ktoré majú problémy s preukazovaním svojich príjmov, vám zaistia čiastku väčšinou od 20 € až do 350 €.

Tieto pôžičky sa vybavujú online, požiadavky bývajú minimálne a preto je dohodnutie veľmi rýchle. Väčšinou nie je potrebné platiť žiadne poplatky vopred.

Peniaze z tejto pôžičky môžete maž už do 48 hodín od podania žiadosti.

Stáli klienti potom môžu mať peniaze na svojom účte už v deň podania žiadosti.

Na úverovom trhu nájdete viacero poskytovateľov rýchlych pôžičiek pre študentov. Tí vám zvyčajne ponúknu pôžičky od 30 € do 200 €, ktoré si môžete dojednať pohodlne vďaka online žiadosti.

Úroky sú tu už od 10% a to pri splatnosti jedného týždňa, s rastúcou dobou splatnosti sa úroky zvyšujú až ku 24%. Je tu možnosť predĺženia doby splatnosti, za poplatok, ktorý zaplatíte pri splátke dlhu.

Prvá pôžička zadarmo

Tieto rýchle SMS pôžičky sú pre nových klientov úplne zadarmo, úrok je teda 0%. Môžete si tak otestovať služby danej úverovej spoločnosti a požičať si takto až 100 €. Príjmy sa nepreukazujú, ale klienti sú čiastočne preverovaní, takže klienti so zlou bonitou úver nedostanú.

Odporúčané články

Fínska SMS pôžička Čo je to vlastne fínska SMS pôžička? Tento úverový produkt je typický niekoľkými vlastnosťami, medzi ktoré sa zaraďuje to, že je to pôžička s krátkodo...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.