SMS pôžička bez príjmu a registra

od autora: | 3. septembra 2015

sms pôžička bez registraChýbajú Vám peniaze pred výplatou či už na opravu auta, na zdravotné výdavky alebo na nákup novej práčky?
V tom prípade je tu možnosť využitia nebankových pôžičiek, vďaka ktorým si zabezpečíte potrebnú menšiu sumu. Keďže sa nejedná o veľké čiastky, nepreplatíte toľko na úrokoch a platíte len najnutnejšie poplatky.  SMS pôžička bez príjmu a registra.

Medzi veľmi obľúbené úvery patria takzvané SMS pôžičky, jednoducho povedané – malá suma s krátkou dobou splatnosti.

Vybavenie je veľmi jednoduché, nie je treba žiadna návšteva pobočky ani osobná schôdzka.
Klient si môže vybrať z troch možností

 

  •      odoslaním SMS správy
  •      vyplnením formulára cez internet
  •      telefonicky u vybranej nebankovej spoločnosti

Požiadavky bývajú minimálne. Niektoré nebankové spoločnosti Vám požičajú napríklad len na občiansky preukaz, musíte mať viac ako 18 rokov a musíte byť občanom SR.
Väčšinou je potreba mať vlastný bankový účet. SMS pôžičky sú v nebankovom sektore celkom častou záležitosťou, preto sa ich netreba vôbec obávať.

Výhodou je, že sa nenahliada do registra dlžníkov, takže šancu majú aj klienti s horšou platobnou morálkou v minulosti. Register dlžníkov je totiž častým dôvodom zamietnutia pôžičky.

Čiastku pôžičky si zvolíte priamo pri žiadosti. Na stránkach konkrétnej nebankové spoločnosti si na kalkulátore spočítate poplatky a zistíte aké úrokové sadzby Vám spoločnosť ponúkne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.