SMS pôžička bez registračného poplatku

By | 4. septembra 2015
SMS pôžička bez registračného poplatku
5 (100%) 11 hlasov

pôžička bez registráčneho poplatkuPremýšľate o tom, že si požičiate peniaze formou SMS pôžičky? Potom iste hľadáte nebankového poskytovateľa, ktorý vám tento typ úveru poskytne čo najvýhodnejšie a s najlepšími podmienkami.
Jednou z podmienok býva často to, že klient musí uhradiť ako registračný poplatok 1 €, ktorý funguje kvôli prevereniu. Nie každý má však dnes bankový účet, z ktorého sa musí poplatok zaplatiť. Ako možno túto situáciu vyriešiť?

Našťastie si peniaze môžete požičať aj od iných spoločností, ktoré ponúkajú SMS pôžičky bez registračného poplatku.

Tieto nebankové spoločnosti sa zameriavajú na ponúkanie okamžitých krátkodobých pôžičiek, vďaka ktorým možno získať obnos až 350 €.

Požičať si môžete buď formou online pôžičky alebo SMS pôžičky. V prvom prípade stačí vyplniť žiadosť cez internet, v prípade SMS pôžičky posielate žiadosť SMS správou.

Pretože sa jedná o krátkodobú rýchlu pôžičku, splatnosť tu nie je nijako dlhá. V prípade menších pôžičiek ide približne o 14 dní, v prípade väčšej pôžičky je potom splatnosť 21 alebo 30 dní.

SMS pôžičky s registračným poplatkom


Ak by vám podmienky či možnosti SMS pôžičky bez reg. poplatku od nebankových spoločností z nejakého dôvodu nevyhovovali, môžete si vybrať z ďalších nebankových spoločností poskytujúca SMS pôžičky. U nich je však nutnosť uhradiť symbolický registračný poplatok dopredu. Zvyčajne sa jedná o sumu 1 €.

Tieto spoločnosti, pred tým ako vám poskytnú pôžičku, vyžadujú aj nejaké ďalšie splnené podmienky napríklad:

  • vek 18 rokov
  • nutnosť vlastniť bankový účet
  • doloženie príjmov, a nesmiete byť v exekúcií ani v registri dlžníkov

RelatedPost

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.