SMS pôžička ihneď úplne každému

By | 3. septembra 2015
SMS pôžička ihneď úplne každému
5 (100%) 7 hlasov

sms pôžička ihneďTentoraz sa opäť zameriame na krátkodobé úvery a ich ponuku na Slovenskom trhu pôžičiek. Obor SMS pôžičiek je totiž medzi klientmi veľmi žiadaný, ľudia si tieto pôžičky berú často a väčšina z nich opakovane. SMS pôžička ihneď úplne každému.

Je to oveľa jednoduchšie ako si vybavovať pôžičku v banke, nepreplácate vysoké sumy a nie ste viazaní na dlhú dobu. Behom pár týždňov dlh naraz splatíte aj s úrokmi a fungujete zase s čistým štítom.

Požičať si môžete dokonca už na jeden týždeň, takže ide naozaj o chvíľkovú záležitosť. Naviac u tak krátkej pôžičky preplatíte len minimum, úroky sú tu približne rovnaké ako v banke.

Kto ale ponúka SMS pôžičky ihneď a navyše schváli žiadosť skoro každému? To už je ťažšie, hľadanie takého poskytovateľa z nebankového sektora chvíľku zaberie.

SMS pôžička pred výplatou


Môžete si skúsiť požiadať napríklad o prvú pôžičku bez úroku od Perfect Money, ktorá vám po prvýkrát ponúkne až 100 €. Bohužiaľ však úplne každému pôžičky neschváli, aj keď nepotrebujú preukazovať výšku príjmov.

Ďalšie nebankové spoločnosťou, ktorá ponúka SMS pôžičky je Dollar Financial Czech republic, ktorá ponúka svoju Omega pôžičku ihneď na účet. U nich nie je treba ani žiadna zmluva (ak si nepožičiate viac ako 180 €), ale platí sa tu registračný overovací poplatok 1 €.

Treťou možnosťou je potom pôžička od Ferratum. Ich SMS pôžička úplne každému má výhodu v tom, že táto spoločnosť tiež nepreverujú vaše príjmy.

Navyše vôbec neprehliadajú registre dlžníkov a neskúmajú tak bonitu klienta, ak nedlhujete priamo Ferratum.

Požičať si u nich môžete čiastku už od 20 € až do 350 €. Ferratum síce poskytuje tiež krátkodobé pôžičky a úvery, avšak dobu splatnosti si u nich môžete predĺžiť za poplatok až o 3 mesiace. Štandardná doba splatnosti je u nich od 7 dní do 45 dní.

Pôžička je dostupná online, priamo na ich stránkach. Stačí vyplniť krátku žiadosť a počkať na kontakt od ich telefónneho obchodného zástupcu.

Odporúčané články

Pôžička pred výplatou každému Chýba vám pár stoviek eur pred výplatou a radi by ste si niekde vzali pôžičku? Aké sú vlastne vaše možnosti na získanie výhodnej pôžičky, povedzme v h...
Krátkodobé SMS pôžičky Krátkodobé SMS pôžičky sú obrovským fenoménom posledných pár rokov, ktorý sa rozmohol naprieč celou spoločnosťou a uľahčuje mnohým ľuďom život. Poslať...
Pôžička pred výplatou Potrebujete si požičať doslova dva dni pred výplatou trochu väčšiu finančnú sumu? Nechcete čakať na prievan na bankovom účte, pretože je zrovna chladn...
Pôžička 700 do hodiny Potrebujete získať 700 € naozaj veľmi rýchlo, do hodiny alebo najlepšie ihneď? Sedemsto eur už však nie je suma, ktorú by mal niekto z vašich známych ...
Malé pôžičky pred výplatou Nie každý, kto si chce požičať peniaze potrebuje požičať sumu v hodnote desiatok alebo stoviek eur. Stále častejšie sa môžeme stretnúť s prípadmi, ked...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.