SMS pôžička ihneď úplne každému

od autora: | 3. septembra 2015
5/5 - (7 votes)

sms pôžička ihneďTentoraz sa opäť zameriame na krátkodobé úvery a ich ponuku na Slovenskom trhu pôžičiek. Obor SMS pôžičiek je totiž medzi klientmi veľmi žiadaný, ľudia si tieto pôžičky berú často a väčšina z nich opakovane. SMS pôžička ihneď úplne každému.

Je to oveľa jednoduchšie ako si vybavovať pôžičku v banke, nepreplácate vysoké sumy a nie ste viazaní na dlhú dobu. Behom pár týždňov dlh naraz splatíte aj s úrokmi a fungujete zase s čistým štítom.

Požičať si môžete dokonca už na jeden týždeň, takže ide naozaj o chvíľkovú záležitosť. Naviac u tak krátkej pôžičky preplatíte len minimum, úroky sú tu približne rovnaké ako v banke.

Kto ale ponúka SMS pôžičky ihneď a navyše schváli žiadosť skoro každému? To už je ťažšie, hľadanie takého poskytovateľa z nebankového sektora chvíľku zaberie.

SMS pôžička pred výplatou


Môžete si skúsiť požiadať napríklad o prvú pôžičku bez úroku od Perfect Money, ktorá vám po prvýkrát ponúkne až 100 €. Bohužiaľ však úplne každému pôžičky neschváli, aj keď nepotrebujú preukazovať výšku príjmov.

Ďalšie nebankové spoločnosťou, ktorá ponúka SMS pôžičky je Dollar Financial Czech republic, ktorá ponúka svoju Omega pôžičku ihneď na účet. U nich nie je treba ani žiadna zmluva (ak si nepožičiate viac ako 180 €), ale platí sa tu registračný overovací poplatok 1 €.

Treťou možnosťou je potom pôžička od Ferratum. Ich SMS pôžička úplne každému má výhodu v tom, že táto spoločnosť tiež nepreverujú vaše príjmy.

Navyše vôbec neprehliadajú registre dlžníkov a neskúmajú tak bonitu klienta, ak nedlhujete priamo Ferratum.

Požičať si u nich môžete čiastku už od 20 € až do 350 €. Ferratum síce poskytuje tiež krátkodobé pôžičky a úvery, avšak dobu splatnosti si u nich môžete predĺžiť za poplatok až o 3 mesiace. Štandardná doba splatnosti je u nich od 7 dní do 45 dní.

Pôžička je dostupná online, priamo na ich stránkach. Stačí vyplniť krátku žiadosť a počkať na kontakt od ich telefónneho obchodného zástupcu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.