SMS pôžička pre každého

od autora: | 2. septembra 2015
5/5 - (6 votes)

sms pozickaJednou z najlepších možností, ako si požičať peniaze rýchlo a ľahko je SMS pôžička pre každého. Tieto trochu kontroverzne úvery si na jednej strane našli množstvo priaznivcov, ktorí si pravidelne formou týchto pôžičiek vypomáhajú, keď im chýba niekoľko tisíc a na druhej strane sú tí, ktorí odsudzujú vysoké poplatky a úroky za požičanie týchto menších súm.

Na čo si pri SMS pôžičkach dávať pozor ?


Pri výbere vhodnej SMS pôžičky je dobré sledovať niekoľko faktorov. Pre klienta je samozrejme najprednejšou to, koľko si môže požičať a aké podmienky musí splniť. Je ale tiež potrebné sledovať koľko za pôžičku skutočne zaplatíte, aké budú vaše konečné celkové výdavky.

Ďalej je tiež vhodné sa zaujímať o dôveryhodnosť nebankové spoločnosti, u ktorej si pôžičku vyberáte. Je totiž možné, že v nebankovom sektore narazíte na množstvo podvodníkov, ktorí v skutočnosti úvery neponúkajú.

Dôveryhodnosť možno overiť napríklad pomocou vyhľadávača Google, tým že budete hľadať recenzie a skúsenosti ostatných žiadateľov s danou pôžičkou.

Podvodné firmy rozoznáte napríklad ľahko podľa toho, že pri dojednávaní úveru vyžadujú vysoké poplatky vopred. Neplatí to napríklad u firiem ako Creditone, kde sa platí len symbolický poplatok pre overenie že sa nejedná o podvod.

Ľudia, ktorí majú problémy so splácaním a sú v ťaživejšie situácii by si tiež mali zistiť, či daný poskytovateľ  SMS pôžičky pre každého umožňuje, aby si klient predĺžil dobu splatnosti.

Niektoré spoločnosti túto službu totiž neponúkajú a tým sa tak zvyšuje riziko problémov s exekúciou v prípade, že klient nestihne dlh včas splatiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.