Súkromný investor ktorý naozaj požičia peniaze

od autora: | 16. septembra 2015

súkromný investor požičia peniazeSúčasná finančná situácia je v mnohých rodinách pomerne zúfalá. Peňazí sa nedostáva, zamestnanie je často neisté, ak vôbec nejaké je. A ak si chcete požičať peniaze, narazíte na problém. Banky vám nepožičajú, nebankové spoločnosti zvyčajne na vysoký úrok alebo za vyššie náklady (RPMN), Určitým východiskom môže byť pôžička od súkromného investora. Súkromný investor ktorý naozaj požičia peniaze.

V prípade, že hľadáte nutne pôžičku peňazí a doteraz ste nenašli príležitosť, ktorá by vám plne vyhovovala, či už z dôvodu administratívnej záťaže u bankových spoločností alebo z dôvodov nevýhodných ponúk iných firiem, je tu práve riešenie v podobe peňazí od súkromného investora.

Súkromný investor zvyčajne nemá pripravené štandardné finančné produkty v zmysle konkrétnej výšky pôžičky a úrokov. Vždy vám pripraví pôžičku podľa vašich požiadaviek, samozrejme s ohľadom na riziká a finančný prospech pre samotného investora.

Avšak môžete naraziť na solídnych súkromných investorov, ktorí vám zostavia pôžičku na mieru a bude pre vás v danej situácii veľmi výhodná.

Ak vám nechce požičať banka, ani spoločnosti zaoberajúce sa rýchlymi a krátkodobými pôžičkami, tak skúste práve niektorého zo súkromných poskytovateľov pôžičiek.

Výhody pôžičiek od súkromných investorov


Nespornou výhodou peňazí od privátnych poskytovateľov pôžičiek je ich relatívne ľahká dostupnosť. Stačí získať kontakt na investora, osloviť ho s dopytom pôžičky a behom pár minút či hodín viete, či vám požičia alebo nie. Investor zvyčajne nevykonáva tak dôkladné preverenie klienta ako je to zvykom u nebankových spoločností a predovšetkým v bankách.

Rýchlosť rokovania o pôžičke je vďaka malým administratívnym nárokom investora veľmi rýchla. Pôžičku môžete získať prakticky okamžite.

Neoddeliteľnou súčasťou výhod je aj rýchlosť samotného prevodu peňazí na váš účet. V dnešnej dobe už všetky banky disponujú tzv. zrýchleným prevodom, kedy sú peniaze pripísané ešte ten istý deň, keď bol podaný príkaz na prevod (resp. príkaz na prevod musí byť podaný do 12:00).

výhody pôžičiek od súkromných investorovU pôžičiek od súkromných investorov nemusíte dokladovať výšku alebo pravidelnosť vášho príjmu. Spravidla ani investori nenahliadajú do registra dlžníkov Solus.

Výhodou je nepochybne aj fakt, že si môžete požičať prakticky ľubovoľnú sumu od pár desiatok eur až po jednotky miliónov,

Možné úskalia pôžičiek od súkromných investorov

požičiame ihneďZákladnou nevýhodou pôžičiek od súkromných investorov je cena samotnej pôžičky. Tá sa jednoducho vyjadrí údajom RPMN. Ak je tento údaj v tisíckach percent, nebude to pre vás príliš výhodné. Každopádne ak peniaze potrebujete nutne a rýchlo, je táto pôžička zvyčajne poslednou možnosťou, ako peniaze získať. Vždy ale porovnávajte výšku úrokov a celkové náklady na pôžičku (RPMN).

Súkromné ​​pôžičky sú spravidla poskytované na zmenku. To pre investora znamená pomerne jednoduché vymáhanie pohľadávok v prípade neplatenia.

148 názorov na “Súkromný investor ktorý naozaj požičia peniaze

  1. Jaroslav

   Potrebujem požičať 50 000 Eur, na splatnosti a podmienkach sa dohodneme. Nemal som nikdy a ani nemám negatívny zápis v úverovom registri, nemám problém splácať. Avšak už som v situácií, keď moje úverové zaťaženie dosiahlo úroveň, kedy mi už banky nepožičajú kvôli nedostatočnej bonite. Z požičaných peňazí by sa vyplatili úvery, ktoré mám, aby sa nám odľahčil rodinný rozpočet. Príjem máme dostatočný , obaja aj s manželkou pracujeme na dobu neurčitú v stabilnej a zdravej firme niekoľko rokov.
   Ďakujem za ponuky.

   1. Jaro

    Dobrý deň, chcem sa spýtať, či sa Vám niekto ozval ohľadne tej pozicky, alebo ako ste to vyriešili? Ďakujem za odpoveď

   1. LENKA

    Dobrý súrne by som potrebovala požičať 20 000eur na vyplatenie svojich dlhov mesačne viem splácať 250 eur ručiť nehnuteľnosťou neviem

 1. Veronika

  Dobry den najde da niekto -sukromny investor ktory požičia 6000 euro na splátky?Dakujem pekne

  1. Majka

   Dobrý de, rada by som sa opýtala, či sa našiel niekto kto Vám požičal ? Ďakujem.

  1. Juraj

   Dobry den, potreboval by som pozicat 12000 € som zamestnany a dokazem splacat 200€ mesacne vopred dakujem.

 2. Martina

  Dobrý deň našiel by sa tu niekto čo by mi požičal 1500 eur,,splatím po splátkach..

 3. Arnost

  Dobrý deň chcel by som poprosiť súkromného investora o pôžičku 2000€ máme 3 maloleté deti a máme nedoplatok na elektrine a hrozí odpojenie viem splácať po 150€ mesačné súrne vopred ďakujem.

  1. Maria

   ProsimVas,potrebujem súrne požičať 10 000,splacat môžem po 250 eur mesačne,d ďakujem.Maria

 4. Ladislav Fulajtár

  Dobrý deň. Potrebujem súrne požičať. 16000€. Viem splácať 100 az 120€ mesačne.
  Ďakujem za info.

   1. Edita

    Dobrý deň
    Chcela by som poprosiť nejakého súkromného investora o pôžičku.
    Súrne by som potrebovala požičať 7500 eur

    1. Marta Kaščåkovå

     Dobrý deň, potrebujem požičať 500€ súrne na 5 splátok dakujem

  1. Jana

   Dobry den. Chcela by som poprosit nejakeho sukromneho investora o pozicku. Mam 3 male deticky a surne potrebujem pozicat 2500€. Som schopna splacat mesacne na sume by sme sa dohodli. Dakujem. Verim ze sa najde niekto,kto ma okrem dostatku penazi aj pochopenie a cit.

 5. Monika

  Dobry den,prosim Vas,potrebujem surne pozicat 2000 eur,nasiel by sa tu niekto,naozaj to velmi surne potrebujem.Mesacne Vam mozem splacat 150 eur.Velmi pekne dakujem.

 6. Monika

  Dobrý deň.Keby sa našiel i pre mňa súkromný investor.Potrebovala by som 6000 eur.Som zamestnaná na stálo mám dve zamestnania ale jeden dlh.Mohla by som mesačne splácať po 150 až 200 eur ďakujem

 7. Soňa

  nájde sa niekto kto mi dokáže požičať 6000 eur? sukromny investor? viem splacat cca 120 eur mesacne

 8. Jarmila

  Dobrý deň, potrebujem súrne požičať 60.000 € na vyplatenie dlhov, mesačne môžem splácať 250 € na dobu 240 mesiacov. Ďakujem za informácie.

  1. Michaela Oboňová

   Dobrý deň, súrne potrebujem požičať 2000€ so splatením do konca roka. Ďakujem

 9. Ivet

  Vie nám niekto požičať 200€ potrebujeme vyplatiť nájom.priateľ zmenil zamestnanie.a postahovali lmu všetko možné aj nemožné. Na splátkach by sme sa.dohodli! Ďakujem za serioznost

 10. Pišta

  Dobrý deň, potreboval by som, súrne požičať na kúpu RD 50 000€ ruč. kup RD Na všetko by sme sa dohodli. Pracujem aj sestra. Mali by sme z čoho splatiť. Dom súrne potrebujem pre moju ZTP sestričku. Za pomoc vopred ďakujem.

 11. Vladimir

  Hladam sukromneho investora mame svoju firmu a dostali sme velku zakazku a potrebujeme dokupit stroje aby sme to zvladli vyrobyt je tam podpisana zmluva zatial na rok. Investor by sa stal aj spolumajitelom firmi s pravydelnym platom.tel č.0949604519

 12. Martin

  Súrne potrebujem požičať 10 000€.od súkromnej osoby na zmenku.Nemám čím ručiť.Vedel by som splácať po 150€+ dohoda.Ďakujem

 13. Dušan

  dobrý den ,potrebujem požičat surne 20000 € na splatenie uverov. pracujem splacat by som mohol 250 e mesacne.dakujem

 14. Pavol

  Dobry den, vedel by niekto poziciat 40000€? dostal som sa nie mojou vinou do dlhou a na krku exekucie, chcel by som vsetko splatit a vstavat zo svedomim ze mi ziaden exekutor uz nezaklope na dvere. Nemal by som problem splacat mesacne 500€ po dobu 10tich rokoch, co znamena pre toho kto mi pozicia +20000€ navyse co mi pozical. Dakujem velmi pekne

 15. Rasto

  Dobry den,najde sa sukromny investor?Potrebujem surne pozicat 1500 eur,bez rucitela,alebo na zmenku,bez poplatkov vopred.Som zivnostnik.

 16. Štefan

  Potreboval by som požičať 7000 eur. Bol by niekto vedel by som to splacat po 150 eur mesacne vopred dakujem.

 17. Monika

  Dobrý den,najde sa nejaký sukromny investor ktorý by dokazal poskytnuť požicku 15000€ na vyplatenie dlhov. Som zamestna a dokazala by som splacat po 250€ . Dakujem

 18. Eva

  Dobrý deň,

  dostala som sa (vlastnou vinou) do zlej finančnej situácii.

  Mám veľa nevýhodných menších aj väčších pôžičiek a potrebujem ich zlúčiť do jednej, aby som mala menšie mesačné výdavky.

  Mám dve zamestnania na dobu neurčitú a môj mesačný príjem je 1100€

  Mám zápis v registri a momentálne meškám aj s niektorými splátkami.

  Potrebujem (keď som to zrátala) 60 000€ na čo najdlhšiu dobu (25 rokov)
  Prosím vedeli by ste mi nejako pomôcť? Ďakujem

  tak som na tom momentálne finančne zle, že vám VOPRED NEVIEM ZAPLATIŤ

  1. Vladimir Galis

   Ludia už zabudnite že niekto da požičku pokial ste v registroch alebo mate zlu bankovu historiu je koniec NBS zaviedla system na ochranu spotrebitela je to totalna fraška najskôr ludi zmasakrovaly položily na dno a teraz ich ochranuju a davaju uvery a hypoteky ešte ďalšim ktory su priechodny aby aj tych dostaly do slučky s ktorej sa nedostanu dalšich 80% ponuky pozžičiek na internete je podvod čo od Vas vezmu peniaze vopred a viac a ich neni policia je bezmocna pišem z vlastnych skusenosti pokial mate dlhove problemy jedine osobny bankrot podať verte nikto ale skutočne nikto Vam nepožičia a zbytočne stracate energiu

 19. gabriel

  Som registry a potreboval by som si požičať 7000euro môžem splácať po 100euro mesačne

 20. Mária

  Dobrý deň. Nájde sa nejaky súkromí investor, ktorý vie požičať 25 000 € na zmenku? Potrebujeme splatiť pôžičky. Príjem máme dobrý. Ďakujem

 21. Michaela

  Dobrý deň,
  Vedel by mi požičať nejaký súkromný investor sumu
  okolo 20000€ na vyplatenie dlhov,aby sme platili len jednu splátku. Som zamestnaná a vedela by som splácať mesačne po 200 až 250€. Prosím o odpoveď.
  Ďakujem

 22. Alana

  Dobry en potrebovala by som pozičat od sukromnej osoby 7000eur ,na dobu tri mesiace,vratim 10 000 eur.Som ochotna zaplatit odmenu za pomoc pri sprostredkovani .Za pomoc vopred dakujem.

 23. Zuzana

  Dobrý deň potrebujem požičať 60000€ môžem mesačne splácať 400€ naletela som už podvodníkom a prišla som o peniaze potrebujem pomôcť hrozí mi exekúciu Ďakujem

 24. Dorotovičova Eva

  Dobry den našiel by sa sukromny investor potrebovala by som požičat na opravu domu 17000 euro som zamestnana Vnemecku na zmluvu mam stali prijem možem splacat 300 euro mesačne Dakujem

 25. Matej

  Dobry den,
  potreboval by som poziciat surne 1500 €, vratim jednorazovo cca do 1-2 mesiacov. Samozrejme s navysenim aka bude dohoda. Poprosim o kontaktovanie emailu

  1. Alžbeta Kelemachová

   Dobrý deň potrebujem surne požičat 1000 eur mam stalý príjem na splátkach sa dohodneme ďakulem

 26. Maroš Hajnik

  Dobrý deň. Vie mi niekto poskytnúť pôžičku na 2000. 2-3 roky. Ďakujem

 27. Viktoria

  Dobry den, potrebovala by som surne pozicku 500 eur. Som na materskej dovolenke zila som s priatelom a dcerkou u matky avsak moja matka priatela neakceptovala v domacnosti tak som u matky s malou bez neho. Navzdory vsetkym problemom doma by sme sa potrebovali odstahovat z dovodu anonymneho udania ze podla uradov je aktualne miesto pre vychovu dietata nedostatocne…hrozi ze malu mi zoberu…prosim pomozte mi… Splacat zvladnem po 40 eur mesacne

 28. RÓBERT

  Dobrý deň.Môže nám niekto požičať 8000.e.?Naša mesačná splátka môže byť do 220.e.Aj s manželkou sme obaja zamestnaný.ďakujem

 29. emilia

  Surne prosim pozicat aste dnes aso1000 eur na ucet poctivo splatim musim zaplatitexekutora prosim pomozte mi mam dlh v zdravotnej a v sosialnej z dovodu pohrebu som nemala z coho zaplatit dakujem srdecne

 30. Barbara

  Dobrý deň. Som na RD s 2 deťmi. Mám účet a banka nechce požičiať. Je tu niekto kto by požičal mamičke s 2 deťm 4500€ na mesačné splátky?
  Píšte na barbikuklikova @gmail.com

 31. Tomas

  Hladam sukromneho investora
  Pozicka 100000€
  Splacanie 1000€ mesacne na 15 rokov
  Ak mi niekto dohodi realne seriozneho cloveka bez poplatkov poslem mu na ucet 10% zo sumy
  Poprosim nech ma kontaktuje len niekto seriozny!!!

 32. Gabika

  Dobry den potrebovala bi som surne pozicat 2000€na strechu strasne nam zateka

 33. Mária

  Dobrý večer,pekne prosím! nájde sa dobrý človek ktorý by mi požičal 10000eur na vyplatenie nevýhodných pôžičiek? splácať viem po 300eur mesačne, ďakujem

 34. cristina

  potreboval by som pozicat 3000 euro vratim jednorazovo do 24 mesiacov aj s navysenim.Slovak pracujem v zahranici.

 35. Deny

  Potrebujem ihned pozicat cca 5000 eur na zmenku. poradite? mam pravidelny prijem, pracujem v zahranici, mam vypl pasky faktury,zmluvu. Dakujem.
  /rucenie nemam, pre davnu minulost som v registri dlznikov a kvoli tomu mam problem zohnat pozicku cez banku a nebanku/ Dakujem za kazdu radu, ci pozicku.

 36. luca

  dobry den potrebovala by som pozicat 25 000eur surne na vypaltenei uverov a mat vsetko iba jendu splatku iank horzi exekucia pomzte prosim splacat budem riadne len potrebujem to mat vsetko v jednom ylucit to

 37. Zuzana

  Hladam sukromneho investora,ktory mi pomoze z pozickou.Prosiiiiim pomozte mi som zufala.Dakujem

 38. Katarina

  Hladam sukromneho investora,ktory mi pomoze z pozickou.Prosiiiiim pomozte mi som zufala.Dakujem

 39. Katarina

  Hladam sukromnu osobu,ktora mi poskytne pozicku na zmenku bez akeho kolvek poplatku.Zahranicny investory nepisat!!Nevlasnim nehnutelnost a som v registri.Dakunem za pomoc

 40. Janka

  Dobry den chcela by som si vyplatit vsetky dlzoby mam dcerku a je mesiac co som odisla od tyrana a sme dost psycicky nanic som zatial u rodicov no trapia ma dlzoby ktore vznikli a som si ich vedoma ak sa najde niekdo kto pomoze budem rada janka 0903381171

 41. ivo

  Požičia niekto súkromne na zmenku pôžičku 10 000 € na 2. roky (splátky polročne).
  Súrne.

 42. Zdenko

  Dobry den surne potrebujeme pozicat 20000 eur som zamestnany ale dostal som sa do dlhov hrozi mi exekucia najde sa tu nejaky sukromny inevstor ktory by nam pomohol velmi prosim nechcem prist o byt dlho sme nam cakali velmi prosiiim

 43. marek skoruba

  Dobrý deň potreboval by som nutne požičať od sukromneho investora 1500eur najde sa nejaký?dosť ma to tlačí dakujem

 44. ivo

  Hľadám pomoc . Potrebujem požičať 12 000 € na pol roka. Vrátim aj s úrokmi, naraz. Potrebujem vyplatiť staré dlhy.
  Na zmenku, alebo overenú zmluvu.
  Nie od zahraničných investorov s nezmyselnými poplatkami !
  Za pomoc ďakujem.

 45. marek

  Dobrý deň potrebujem požičať 5000€na zmenku vratim do konca januára 2018 plnú sumu plus co si nadhodite dakujem

 46. Ivan

  Potrebujem požičať 10000€ na 6. mesiacov. Vrátim 12000. Súrne.
  Nájde sa súkromná osoba, ktorá požičia na zmenku, alebo overenú zmluvu ?
  Za ponuky ďakujem.
  Zahraniční investori s poplatkami – nepísať, ďakujem

 47. Danka

  Dobrý deň, potrebujem požičať 20000 na vyplatenie dlhov, som zamestnaná a mesačne by som vedela splácať 300 eur. Dakujem

 48. Tibor

  Dobri deň bolbi nejakí milí investor ktorí bimi požičiam 60.000 eur na rok dokážem splacat po cecea 300 eur mesačne po roku doplatim ostávajúcu sumu dakujem môžete ma kontaktovať na tel cislo0911898944

 49. Gabriela Pápežová

  Dobrý deň, som mlada podnikatelka a potrebovala by som súrne požičať 1000€,poctivo splatim v splátkach. Ďakujem

 50. Miroslav

  Dobrý den, surne potrebujem poziciat 1000e vratim v dvoch splatkach marec a april 2018 po 600e mesacne . Dakujem

 51. Lubo

  Dobry den ,potreboval by som 60 000 eur. na vyplatenie dlhov najde sa sukromny investor?
  Poplatky vopred neplatim bol som oklamaní.
  Ďakujem

 52. Frantisek

  Dobrý deň,mohla by som seriózne poprosiť korektného,spoľahlivého a ľudského investora,ktorý by nám vedel pomôcť?Potrebovali by sme 1600eur,najlepšie so splatnosťou 1 rok.Manzel je živnostník a už 2 mesiace mu nevyplatili mzdu.Uspory sú už takmer fuč.Ponuka sa mu možnosť ísť pracovať do zahraničia,ale samozrejme potrebuje nejaké tie peniažky na začiatok.Ak by sa tu našiel niekto,kto je ochotný pomôcť, veľmi by nám to uľahčilo situáciu.Dakujeme.

 53. DanielaMokošova

  Surnepotrebujem požičať 2000€aspoňnadvaroky,nájde sa niekto seriózny ?alebo auto všetko lebo inovačný?

 54. jojo

  Dobrý deň, potrebujem súrne pôžičku 13 000 €, na splátky (cca 250 € mesačne).
  Bez vstupných poplatkov.
  Ponúknite, ďakujem.

 55. jojo

  Potrebujem súrne pôžičku 15 000 € do konca roka + úrok, alebo na splátky 72 mesiacov.
  Od súkr. investora – osoby na zmluvu, alebo zmenku.
  Poplatky vopred neplatí.
  Ponúknite, ďakujem.

 56. Miroslav

  Dobrý deň!
  Prosím nájde sa súkromný investor a požičia 3000-5000€ na mes.splatky?
  Vopred Ďakujem!

  1. Miroslav

   Dobrý deň!
   Prosím nájde sa súkromný investor a požičia 3000-5000€ na mes.splatky?
   Vopred Ďakujem!

 57. Ján

  Dobrý deň, potreboval by som súrne pôžičat 50000e.
  Nájde sa nikto, kto by mi pomohol? Je to súrne a bol by som Vám veľmi vďačný za pomoc.

 58. Miroslav

  Dobrý deň!

  Potrebujem súrne požičať 6000€ na zmenku, od súkromného investora, na dobu 18.mesiacov. Úrok by som splácal mesačne až do doby jednorázového splatenia istiny (do 18.mes.). Viac otázky zodpoviem konkrétnemu investorovi.

  Ďakujem!

 59. Stano

  Potrebujem požičať 15000€ na investovanie do konca roka 2018 a možno aj skôr. Vrátim 15000€. Súrne.
  Nájde sa súkromná osoba, ktorá požičia na zmenku, alebo overenú zmluvu ? Som živnostnik. Príjem mám.
  Za ponuky vopred ďakujem.
  Zahraniční investori s poplatkami – nepísať, ďakujem.

 60. Miroslav

  Dobrý deň!

  Potrebujem súrne požičať do 6000€ na zmenku, od súkromného investora, na dobu 18.mesiacov. Úrok by som splácal mesačne až do doby jednorázového splatenia istiny (do 18.mes.), alebo príjmem Vaše podmienky. Viac otázky zodpoviem konkrétnemu investorovi.

  Ďakujem!

 61. Monika

  Dobry den,Chcela by sem poprosit o pomoc .potrebovala by som pujcku 50 000 eur,?na mesacne splatky.???Keby sa niekto nasiel tak vopred Dakujem,

 62. Dominika

  Dobry deň
  Potrebovala by som surne pozičať 500€ z dôvodu nečakanych vydavkov som sa ocitla v zlej finančnej situácií no je to len krátkodobý problém no žiaľ platby nepočkajú preto potrebujem pomocť
  Som zamestnaná čestne všetko splatím nájde sa niekto kto mi pomože? Prosím je to súrne Ďakujem

 63. Peter

  Dobrý….potreboval by som pôžičku vo výške 6000e na dobu jeden a pol roka splatnosť jednorázovo alebo formou splátok + úroky.

 64. Monika

  Dobry den potrebovala by som pozicat 30 000€ eur. Splácať by som zvladala po 150€ mesacne. Chcela by som si vyplatit uvery v banke lebo sa z nich uz dusim. Mam staly prijem ale pre banky je nedostacujuci aby mi poskytli uver s nižšími splatkami a nizsim úrokom .
  Bud potrebuju ručiteľa alebo to vraj vobec nevychádza.

  Za kazdu len drobnú radu a pomoc ďakujem.

 65. Katka

  Dobrý deň,potrebovali by sme pomoct žijeme v podnajme a chceli by sme si kupiť byt v banke nam nedajú pracujeme obydvaja splacat mame z čoho.Dakujeme

 66. GABRIEL

  ZDRAVIM,POTREBOVAL BY SOM POZICIAT 800 EUR .NEDAVNO SOM PRISIEL O PRACU ALE TERAZ UZ PRACUJEM LEN NA TO OBDOBIE NEVIEM PLATIT UCTY DAKUJEM

 67. Jana

  Dobrý deň , veľmi súrne by som potrebovala požičať 800 eur , splatenie po mes.splatkach. Dostala som sa do zlej finančné.situacie z dôvodu PNky. Ďakujem

 68. Maja

  Potrebujem 25000€ na 8 rokov. Vyplatit nebankovky a zalozit si pohrebnictvo. Som zamestnana, doba neurcita. Pozicku bez registra, od sukromneho veritela, rucit mozem zapisnicou, zmenkou.

 69. Szűcsová Melinda

  Dobry den hladám surne sukrommného investora ktory mi pomoze kupit nehnutelnost suma 25000€.Dakujem.Szűcsová.

 70. Ján

  Dobrý deň. potreboval by som si požičať 15000 na 2 roky. vrátim buď na splátky alebo v celosti + úroky. Vopred ďakujem

 71. Mima

  Súrne potrebujem 1000eur som zamestnaná,takže vedela by som to splatiť čo najskôr .Našiel by sa niekto kto by bol ochotný poziciat? Úroky rešpektujem.

 72. Andrej

  Ponukam 3% odmenu, kto mi spostredkuje uver na zmenku + rucenie mojou nehnutelnostou cez sukromnu osobu. Ziadne dlhy, exekucie nemam. Plat vyborny. Pracujem v zahranici. SR banky a nebankovky to je nic!!!

 73. Hena

  Dobrý večer potrebujem súrne poziciat 100 000€ na zmenku veľmi rýchlo.Moja mesačná splátka by vedela byt 500€. Ďakujem veľmi pekne za rýchle odpovede

  1. Lucia

   Dobrý deň prajem,
   potrebovala by som nájsť investora ,ktorý by mi požičal 36000€ formou zmenky + ručenie nehnuteľnosťou. Mesačná splátky by bola 300€

 74. jaroslav

  Hladam sukromneho investora uz dlhsie avsak je to marne ozyvaju sa len podvodnici alebo nesplnitelne podmienky ? Ktore nemaju nic spolocne so zmenkou

 75. Roman Cellary

  Potreboval by som pozicku 25000 eur na zlucenie poziciek…som v registry a mozem splacat 350 eur mesacne…

 76. Roman

  surne potrebujem 20000 eur som v registry a chcem si zlucit pozicky do jednej, mozem splacat 400 eur mesacne

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.