Tesco pôžička bez dokladovania príjmu

od autora: | 3. septembra 2015

tesco pôžička bez dokladovania príjmuPočuli ste už o preslávenej Tesco pôžičke bez dokladovania príjmu? V rámci tejto pôžičky si môžete požičať sumu od 700 do sto 2 000 eur (ak pôjdete priamo k stánku vedľa tohto supermarketu, pôžička môže byť až polmiliónová).

Hlavnou výhodou je určite to, že nemusíte mať žiadneho ručiteľa, rovnako ako to, že si pôžičku môžete navoliť úplne individuálne.

Tesco pôžička bez dokladovania príjmu ponúka možnosť splácania až v dĺžke 84 mesiacov (teda inými slovami vlastne siedmich rokov), variabilnú výšku splátky a samozrejme potrebné poistenie splácania, pretože nikdy neviete, čo sa môže v živote prihodiť – a to bez strašenia, buďme realisti.

Stačí navštíviť web supermarketu Tesco, kde sa o možnosti finančného úveru dozviete všetko potrebné. Rovnako tak môžete zavolať na uvedenú infolinku, to hlavne v prípade, že máte nejaký dotaz a nenašli ste ho vo FAQ.

Tesco pôžičku bez doloženia príjmov môžete aj počas splácania ľubovoľne meniť, splátky si napríklad aj odložiť (v čase Vianoc sa niečo podobné určite hodí, po dobu trvania úveru tak môžete urobiť až štyrikrát). Požičať si môžete na čokoľvek, nemusíte dokladať dôvod  úveru, ako bolo ešte pred niekoľkými rokmi úplne bežné.

Ak si neviete rady, zavolajte na infolinku 840 111 321, ktorá je k dispozícii od pondelka do piatku, a to vždy medzi ôsmou a osemnástou hodinou.

A na záver si dajme malý príklad. Radi by ste si požičali tri tisíc eur na dobu štyridsiatich ôsmich mesiacov, teda celkom štyroch rokov?

Potom budete mesačne splácať necelých sto eur, RPMN (ročná percentuálna miera nákladov) predstavuje v tomto prípade osemnásť percent, úroková sadzba je o dve a pol percenta nižšia a celkovo splatíte spoločnosti Tesco 3 350 eur. O tejto veľmi férovéj ​​pôžičke by ste preto mali minimálne premýšľať!

Názor na “Tesco pôžička bez dokladovania príjmu

  1. marcela

    dobru den som na opatrovatelskom pispevky z mandzelom a nas priem je 1000eur mesacne potrebovala bi som si pozicat na rekonstrukciu bytu dakujem …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.