Tesco pôžička

od autora: | 3. septembra 2015
4.6/5 - (10 votes)

tesco pôžičkaJe celkom prekvapujúce, koľko rôznych firiem a spoločností dnes najrôznejším spôsobom požičiava peniaze. Firmy zistili, že ide o výhodný biznis, po ktorom je zároveň dopyt a tak si dnes môžete požičiavať peniaze za úrok (výnimočne občas zadarmo) rôznym spôsobom.

Dostupné sú aj najrôznejšie druhy finančných služieb, ktoré na prvý pohľad nevyzerajú ako pôžička, ale v skutočnosti ide naozaj o úverový produkt.

Príkladom môže byť napríklad nákup tovaru na splátky, kontokorentný úver alebo napríklad ponuky kreditných kariet.

Nie je teda divu, že podobné služby začínajú rozbiehať aj supermarkety, najznámejším prípadom je rozhodne Tesco pôžička. V Tescu si už dnes nenakúpite všetko pre rodinu i domácnosť, ale môžete si tam na to rovno aj peniaze požičať.

Koľko mi v Tescu požičajú ?


Ponuka tejto nebankové pôžičky je podobné klasickej osobnéj pôžičke akú má v ponuke napríklad Provident alebo Žltý melón. Najnižšia suma, ktorú vám v Tescu požičajú je 700 € a najviac si tu potom môžete požičať až 5 000 €.

Hotovostná Tesco pôžička

Ak sa rozhodnete využiť Tesco pôžičku, mali by ste si určite zistiť, ako to u nich vlastne celé prebieha. Práve od toho sme tu však mi s naším článkom, ktorý vás informuje o všetkom podstatnom.

Pôžičku od Tesca si môžete vybaviť dvoma spôsobmi. Prvým variantom je pôžička cez internet, ktorú si vybavíte online, priamo na ich stránkach.

Vďaka online kalkulačke tohto úverového produktu si môžete nastaviť dobu splatnosti, prípadne výšku splátky a hneď budete vedieť, na čom ste. Čím dlhšiu dobu splatnosti si zvolíte, tým nižšiu mesačnú splátku budete platiť. Druhým spôsobom ako získať tesco pôžičku je vybavenie pôžičky po telefóne.

Tesco pôžička bez ručenia

Výhodou pre mnoho klientov je to, že si môžu požičať takto bez poplatkov vopred a bez nutnosti ručenia. Medzi ďalšie výhody patrí aj to, že je tu možnosť pripoistenia a Tesco Vám navyše umožní až štyrikrát si odložiť splátku.

Pre pravidelné zákazníkov Tesca, ktorí sa zaujímajú o Clubcard body je potom určite zaujímavá správa to, že za bezproblémové splácanie získavate tieto body, možno získať až skoro 50 000 Clubcard bodov.

Názor na “Tesco pôžička

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.