Výhodná pôžička od Home Credit

od autora: | 3. septembra 2015

pozicka od home creditPožičať si peniaze ľahko, rýchlo a navyše za úrok, ktorý nie je úžernícky v dnešnej dobe, nie je nemožné. Stačí len vedieť, na koho sa obrátiť a kde si o peniaze požiadať. V minulosti si klienti žiadali o pôžičku vo väčšine prípadov v banke.

Banky ale neponúkajú dostatočne zaujímavé služby pre všetkých, ktorí majú o úver záujem a tak vzniklo mnoho nebankových spoločností, ktoré začali klientom úvery ponúkať.

Medzi jednu z týchto nebankových spoločností patrí aj Home Credit, ktorá u nás funguje už od roku 1997 a dokázala uspokojiť dopyt mnohých klientov. Výhodná pôžička od Home Credit.

Tu je prehľad ich služieb a najvyužívanejších úverových produktov:

Hotovostné Home Credit pôžičky


Pre klientov, ktorí hľadajú spôsob ako získať čo najrýchlejšie peniaze na ruku alebo na účet slúži práve hotovostné pôžičky. Nie sú nijako obmedzené, jedná sa o klasický bezúčelový úver, podobne ako u pôžičky Provident, takže peniaze môžete využiť ako na osobné výdavky, tak aj na zaplatenie iných dlhov. Hotovostná pôžička od Home Credit sa dá rozdeliť na dva typy podľa toho, akým spôsobom si ju dohodnete.

Pôžička po telefóne

Prvým typom je telefónná pôžička. K jej dohodnutie stačí zavolať na linku Home Credit a dohodnúť sa s operátorom Home Credit. Na rozdiel od iných úžerníckych spoločností nemá Home Credit túto linku platenú, za dohodnutie cez telefón teda neplatíte.

Vďaka tejto telefónne pôžičke môžete získať obnos v hodnote až 5 000 eur, bez toho aby ste mali nejakého ručiteľa alebo sa zaistili zástavou vo forme nehnuteľnosti. Navyše si môžete tento úver do jedného mesiaca od dohodnutia zrušiť.

Pôžička od Home Credit cez internet

Podobne funguje aj výhodná pôžička online. Vďaka nej možno získať sumu v hodnote 700 – 5 000 €. Stačí iba preukázať svoju totožnosť dvoma platnými dokladmi, dodať potvrdenie o príjmoch a uviesť bankový účet, na ktorý vám Home Credit pošle peniaze.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.